Víkend na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy

Výběrový apartmán s postelí s nebesy stylového 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou je připraven na Váš romantický pobyt. K tomu samozřejmě i lahodná strava, klasické masáže, neomezený vstup do wellness centra či projížďka kočárem po Hluboké. Tři romantické dny po boku svého nejdražšího / své nejdražší nemůžete strávit jinde lépe.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro zamilované na Hluboké: Hluboká nad Vltavou dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace v naší zemi a tento pobyt Vám zde nabídne hned tři dny plné romantiky. Základem bude luxusní ubytování ve výběrovém apartmá s postelí s nebesy v hotelu nedaleko samotné zámecké dominanty. S apartmánem budete jistě maximálně spokojeni a ne jinak tomu bude i s lahodnou stravou. Vydatné snídaně formou švédských stolů doplní romantická večeře pro pár v hotelové restauraci.

Nyní se můžeme podívat na slíbenou relaxaci. Pro pána je připravena masáž lávovými kameny a dáma se může těšit na klasickou masáž celého těla (každá masážní kúra je hodinová). K tomu v balíčku nechybí ani neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, tradiční saunu a infrasaunu. Po porci relaxace se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem po Hluboké bude moci začít.

K Víkendu pro zamilované lze doobjednat
K pobytu Víkend pro zamilované na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 500 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 799 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - originální jogurtový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 699 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 699 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 7) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč, 8) Let balonem nad Hlubokou a okolím pro pár (pouze jaro až podzim) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Výběrové romantické apartmá s postelí s nebesy Vám jistě nabídne maximální zážitek z ubytování. Apartmá je stylově zařízeno (viz foto) a disponuje koupelnou s vanou, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro zamilované jsou zahrnuty bohaté snídaně formou švédských stolů doplněné o výběrovou romantickou večeři pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou. Restaurace se dostala v loňském roce do prestižního Maurerova výběru Grand restaurant.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem v Hluboké nad Vlatvou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkend pro zamilované na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
12 999,- Kč  10 999,- Kč (511 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu, Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji, Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkend na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Druhá romantická večeře (1000,- Kč)
3. Balíček Relaxace (1799,- Kč)
4. Balíček Relax Speciál (1699,- Kč)
5. Balíček Hluboká Exklusive (2699,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3399,- Kč)
7. Beauty balíček(1000,- Kč)
8. Let balonem (14999,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.10.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010