Pobyt v luxusním apartmá na Hluboké

Výběrový apartmán ve 4* hotelu Podhrad v Hluboké nad Vltavou je připraven na váš romantický pobyt. K tomu samozřejmě i lahodná strava, masáže, vstup do wellness centra a na zámecký prohlídkový okruh. Tři kouzelné dny po boku svého nejdražšího / své nejdražší nemůžete strávit jinde lépe.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt v luxusním apartmá u zámku Hluboká: Hluboká nad Vltavou dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace v naší zemi a tento nadstandardní pobyt vám zde nabídne hned tři vydařené dny. Základem je ubytování ve výběrovém apartmá hotelu Podhrad kousek od samotné zámecké dominanty. S apartmá budete jistě maximálně spokojeni a ne jinak tomu bude i s lahodnou stravou. Snídaně formou švédských stolů doplní romantická tříchodová večeře v hotelové restauraci.

Během pobytu si dále vychutnáte relaxační program. Pro každého z páru je připravena klasická masáž zádové sestavy. K tomu budete příjemně relaxovat během vstupu do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu.

A jako bonus k již tak pestrému programu vám ještě přidáme vstupenky na prohlídkový okruh na zámek Hluboká.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 000 Kč, 2) Welcome set - láhev kvalitního vína a pohoštění po příjezdu - 999 Kč, 3) Romantické aranžmá pokoje - láhev sektu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 999 Kč, 5) Druhá romantická večeře pro pár - 1180 Kč, 6) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, aromatická masáž pro pána - 2 300 Kč, 7) Balíček Hluboká - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a aromatická masáž pro pána - 2 300 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Hlubokou a Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 5 999 Kč, 10) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 11) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště - 3 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní apartmá nabízí maximální komfort ubytování. Jeho součástí je koupelna s rohovou vanou, Wi-Fi internet, vysoušeč vlasů, kabelová TV, minibar, psací stůl, trezor, čistící sada na boty, župan a pantofle.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno doplněné o večeři pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze doobjednat i druhou večeři pro pár (nebo vyměnit v balíčku masáže za druhou večeři).

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem v Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit jak o víkendu tak i v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu i na Hluboké klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 5 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Cena víkendového pobytu:
14 999,- Kč (606 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici, Gurmánská noc pro dva v Táboře, Prodloužený víkend pro rodiče s dětmi na farmě.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pobyt v luxusním apartmá na Hluboké, cena 14 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (5000,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Aranžmá pokoje (999,- Kč)
4. Pohoštění (999,- Kč)
5. Večeře (1180,- Kč)
6. Balíček Relax (2300,- Kč)
7. Balíček Hluboká (2300,- Kč)
8. Vyhlídkový let nad Hlubokou (3199,- Kč)
9. Vyhlídkový let nad Krumlov (5999,- Kč)
10. Vyhlídkový let nad alpy (1599,- Kč)
11. Golf Hluboká (3500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010