Pobyt na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy

Výběrový apartmán s postelí s nebesy stylového 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou je připraven na váš romantický pobyt. K tomu samozřejmě i lahodná strava, masáže, vstup do wellness centra a další program dle vašeho výběru. Tři romantické dny po boku svého nejdražšího / své nejdražší nemůžete strávit jinde lépe.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt v apartmá s postelí s nebesy: Hluboká nad Vltavou dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace v naší zemi a tento pobyt Vám zde nabídne hned tři dny plné romantiky. Základem bude ubytování ve výběrovém apartmá s postelí s nebesy v hotelu nedaleko samotné zámecké dominanty. S apartmánem budete jistě maximálně spokojeni a ne jinak tomu bude i s lahodnou stravou. Snídaně formou švédských stolů doplní romantická tříchodová večeře v hotelové restauraci.

Během pobytu si dále vychutnáte relaxační program. Pro pána je připravena klasická celková masáž a dáma se může těšit na medovou masáž s následným regeneračním zábalem. K tomu budete příjemně relaxovat během vstupu do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu.

A jako bonus k již tak pestrému programu si budete moci zvolit jednu z těchto možností A) Druhou tříchodovou večeři pro pár, B) Vstupenky na zámek a do ZOO Hluboká pro pár, C) Kytici růží pro dámu, víno a občerstvení na pokoji po příjezdu, D) 2x thajskou aromatickou masáž. Preferovaná varianta je zcela na vás nebo na obdarovaných, kteří poukaz obdrží a stačí ji nahlásit při objednávce termínu pobytu.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 500 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Welcome set - kytice růží pro dámu a láhev kvalitního vína po příjezdu - 999 Kč, 4) Romantické aranžmá pokoje - kytice růží pro dámu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 5) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 899 Kč, 6) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 800 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive - čokoládová masáž pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána - 1 900 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 4 999 Kč, 10) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 11) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Apartmá je stylově zařízeno a mimo postele s nebesy disponuje koupelnou s vanou, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů doplněné o večeři pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem v Hluboké nad Vlatvou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy

Víkend na Hluboké v apartmá s nebesy Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
13 799,- Kč  11 799,- Kč (580 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Františkovy Lázně - Relaxace pro dva, Romantický víkendový pobyt v Hluboké, Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pobyt na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy, cena 11 799,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Druhá romantická večeře (1000,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)
4. Aranžmá pokoje (999,- Kč)
5. Pohoštění (899,- Kč)
6. Balíček Relax (1800,- Kč)
7. Hluboká Exklusive (1900,- Kč)
8. Vyhlídkový let nad Hlubokou (3199,- Kč)
9. Vyhlídkový let nad Krumlov (3199,- Kč)
10. Vyhlídkový let nad alpy (1599,- Kč)
11. Golf Hluboká (4800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.12.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010