Rodinný víkendový pobyt v termálech Hevíz

Rodinný víkendový pobyt v termálech Hevíz Pobyt s dětmi v termálních lázních vás zavede do maďarského lázeňského letoviska Hevíz, kde pro celou rodinu bude připraveno výběrové ubytování a pestrý program (neomezeně během celého pobytu vodní i saunový svět přímo u hotelu s mnoha animačními programy pro děti), lahodná strava formou polopenze a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se "zázračnou vodou".

Zde je kompletní program Pobytu s dětmi v termálních lázních Hevíz: oblíbené lázeňské centrum Maďarska vám poskytne tři dny plné relaxace. Připravili jsme pro vás kvalitní ubytování v hotelu Europa Fit standardu 4*superior, nedaleko termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jedná se o největší jezero s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia a proto je lokalita vyhledávána celoročně.

Pokud tedy zrovna nebudete u blahodárného Hevízského jezera, tak pro vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu můžete neomezeně využívat: vnitřní bazén s atrakcemi, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, finské sauny, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium i fitness centrum. Dále se můžete účastnit aktivních či dětských programů přímo v hotelu. Abyste na takto nabitý program měli dostatek energie, je pro celou rodinu připravena polopenze ve stylu plné penze formou Vital stravování (viz Stravování).

Ostatní služby
Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: svět bazénů a svět saun, fitness centrum, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotel zajišťuje dále následující programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín z oblasti Badacsona, pestrou nabídku aktivních sportovních programů: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy, programy pro děti a nabízí i několik výletů po zajímavých místech v okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, okružní cesta kolem Balatonu, večer s folklórem v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4*+. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, mini-bar a připojení k internetu.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování pro všechny členy rodiny. Jak snídaně tak večeře jsou formou pestrých švédských stolů. Snídaně jsou připraveny v restauraci Citrus a nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa maďarské gastronomie. Nabídka bufetových stolů zahrnuje chutě tradiční maďarské ale i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Navíc je připravena i polední polévka. Mimo restaurace vám bude k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů.

Lokalita pobytu
Termální lázně Hevíz - Maďarsko (cca 300 Km z Brna) - hotel Europa Fit Superior se nachází jen 400m od termálního jezera v Hevízu

Ostatní
Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (rádi vám připravíme zvýhodněnou kalkulaci na libovolný počet dni) případně v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Uvedená cena je za dva dospělé a 1-2 děti do věku 5 let. U starších dětí ve věku 5-12 let je příplatek 4 000 Kč / pobyt. Kalkulaci dle preferovaného počtu osob vám rádi přiupravíme obratem

Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko

Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko

Lázně Maďarsko - Luxusní pobyt v Hevízu Lázně Maďarsko - Luxusní pobyt v Hevízu


Cena víkendového pobytu:
12 999,- Kč (514 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness noc na zámečku - Posázaví, Romantický víkend na zámku Hrubá Skála, Wellness pobyt v Jeseníkách.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Rodinný víkendový pobyt v termálech Hevíz, cena 12 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010