Víkendový pobyt v Hluboké s vyhlídkovým letem

Víkendový pobyt v Hluboké s vyhlídkovým letem Ubytování ve 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře pro dva při svíčkách, relaxační masáže, neomezený vstup do wellness centra a hlavně zážitek v podobě vyhlídkového letu nad touto kouzelnou částí jižních Čech. Pokud tedy toužíte po romantice a chcete i něco zažít, tak vybíráte zcela správně!

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva na Hluboké s vyhlídkovým letem: ubytujeme Vás ve 4* hotelu, který leží nedaleko zámecké dominanty v Hluboké nad Vltavou, jejíž návštěvu si během pobytu zajisté nenecháte ujít. Ihned po příjezdu bude dáma přivítána rudými růžemi a na oba bude čekat sladké překvapení. V ceně pobytu jsou dále zahrnuty snídaně formou švédských stolů a lahodná romantická večeře pro pár včetně láhve vína. Nechybí ani relaxace v podobě dvou hodinových klasických (případně thajských) masáží celého těla a neomezeného vstupu do hotelového wellness s bazénem, whirpoolem, saunou a infrasaunou.

Nyní se již dostáváme k aktivitě v oblacích. Během vyhlídkového letu, který probíhá z letiště vzdáleného jen 5 Km od Hluboké si prohlédnete z ptačí perspektivy zámek i další krásy jižních Čech (vyhlídkové lety probíhají při optimálním počasí po celý rok).

K pobytu pro dva na Hluboké lze doobjednat
K pobytu Hluboká s vyhlídkovým letem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 4) Fun balíček - projížďka kočárem po Hluboké a 2x klasická regenerační masáž - 2 999 Kč, 5) Balíček Relax Speciál - regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 899 Kč, 6) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 699 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně balíčku Romantický víkend pro dva na Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a tříchodová romantická večeře pro pár společně s lahví vybraného vína. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze k pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - oblíbený 4* hotel Podhrad se nachází přímo pod zámkem v malebné Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Pobyt pro dva lze uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) či na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 800 Kč pro pár). Hotel disponuje parkovištěm pro hosty, domácí mazlíčci jsou též vítáni. Aktivity ve vzduchu jsou závislé na meteorologických podmínkách. V případně silného větru či bouřky se let po dohodě s letištěm přesouvá na jiný termín.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
12 399,- Kč  9 999,- Kč (509 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický víkendový pobyt v Hluboké, Romantická noc pro dva v Hluboké, Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt v Hluboké s vyhlídkovým letem, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2800,- Kč)
2. Doobjednávka druhé romantické večeře (1000,- Kč)
3. Projížďka kočárem (1800,- Kč)
4. Fun balíček (2999,- Kč)
5. Balíček Relax Speciál (1899,- Kč)
6. Balíček Relaxace (1699,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.11.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010