Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko

Víkendový pobyt na barokním zámkuPojďte se vypravit do středních Čech na romantický zámek, který je přezdíván barokní perlou české architektury. Komfortní ubytování ve stylových zámeckých komnatách, lahodná strava v čele s pětichodovou romantickou večeří při svíčkách v zámecké restauraci, privátní pronájem celého zámeckého wellness centra a masáže éterickým olejem v balneo centru jsou jen některá lákadla tohoto zámeckého pobytu.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva na barokním zámku: připravili jsme pro vás zážitkové ubytování na šlechtickém sídle Chateau Liblice postaveném na přelomu 17. a 18. století. Zámecké komnaty zařízené v tradičním duchu se stylovým nábytkem poskytnou kvalitní ubytování. Po příjezdu bude pro vás připraven welcome drink, sladké překvapení a mísa s ovocem na pokoji.

Během třídenního pobytu si pochutnáte na bohatých snídaních formou švédských stolů a hlavně na pětichodové degustační večeři pro svíčkách v zámecké restauraci, která se nachází v překrásně zdobeném sále. Pro příjemné chvíle relaxace je součástí zámeckého pobytu privátní pronájem wellness centra, kde vám bude k dispozici vířivka, sauna, tepidárium a relaxační zóna s možností občerstvení. Navíc si každý z páru vychutná masáž éterickým olejem. Procházka zámeckou zahradou, anglickým parkem, okolní naučné stezky, možnost zapůjčení kol vhodně doplní program vydařeného zámeckého pobytu. Před odjezdem ještě obdržíte jako pozornost láhev výběrového zámeckého vína.

K Pobytu na barokním zámku lze doobjednat
K pobytu na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 990 Kč, 2) Balíček Zámecká relaxace - pro dámu aromatická masáž celková, pro pána relaxační masáž - 3 000 Kč, 3) Druhá večeře pro pár - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
K pobytu jsou vybrány prostorné a stylově zařízené zámecké komnaty přímo v prostorách hlavní budovy zámku. Samozřejmostí je sociální zařízení, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny nábytkem v tradičním zámeckém stylu.

Stravování
Během pobytu na barokním zámku si pochutnáte na lahodné stravě. Bohaté zámecké snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu doplní jedna romantická pětichodová večeře při svíčkách (v případě zájmu je možné doobjednat i druhou večeři pro pár v ceně 1500 Kč). Stylová zámecká restaurace, jejíž sál bezpochyby patří mezi nejkrásnější místnosti zámku si vás svoji atmosférou i gurmánskými pokrmy jistě získá. V letních měsících je možné využít příjemné posezení na zámecké terase, ze které je nádherný pohled na zahradu a navazující oboru.

Zajímavosti okolí
Pobyt na barokním zámku vás zavede do Mělnicko - Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do CHKO Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další doporučená místa patří renesanční zámek Nelahozeves, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - 4* zámek se nachází v Liblicích u Mělníka a pro pobyty rezervujeme pouze výběrové komnaty v hlavní zámecké budově

Ostatní
Pobyt pro dva na barokním zámku je možné uskutečnit jak o víkendu tak i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně je možné pobyt prodloužit na 4 dny či delší dobu (cena za noc navíc je 3 990 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, domací mazlíček může cestovat na pobyt s vámi.

Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko

Víkendový pobyt na barokním zámku Víkendový pobyt na barokním zámku Víkendový pobyt na barokním zámku

Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko


Cena víkendového pobytu:
12 999,- Kč (514 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační pobyt ve Františkových Lázních, Pobyt pro ženy v Luhačovicích, Pobyt s vyjížďkou na koních - Český ráj.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko, cena 12 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3990,- Kč)
2. Balíček Zámecká relaxace (3000,- Kč)
3. Druhá večeře (1500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010