Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko

Víkendový pobyt na barokním zámkuPojďte se vypravit do středních Čech na romantický zámek, který je přezdíván barokní perlou české architektury. Komfortní ubytování ve stylových zámeckých komnatách, lahodná polopenze v čele s pětichodovou romantickou večeří při svíčkách v zámecké restauraci, privátní relaxace ve vířivce a aromatické masáže v balneo centru jsou jen některá lákadla tohoto exkluzivního zámeckého pobytu.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva na barokním zámku: připravili jsme pro vás zážitkové ubytování na šlechtickém sídle postaveném na přelomu 17. a 18. století. Zámecké komnaty zařízené v tradičním duchu se stylovým nábytkem poskytnou komfortní ubytování. Po příjezdu bude pro vás připraven welcome drink, sladké překvapení a mísa s ovocem na pokoji.

Během pobytu si pochutnáte na bohatých snídaních formou švédských stolů a na jedné pětichodové degustační večeři pro svíčkách a jedné tříchodové večeři v zámecké restauraci, která se nachází v překrásně zdobeném zámeckém sále. Pro příjemné chvíle relaxace je součástí zámeckého pobytu privátní pronájem vířivky pro dva, který navíc doplní aromamasáže éterickým olejem pro každého z páru. Procházka zámeckou zahradou, anglickým parkem, okolní naučné stezky, možnost zapůjčení jídní kol vhodně doplní program vydařeného zámeckého pobytu. Před odjezdem ještě obdržíte jako pozornost láhev kvalitního zámeckého vína.

K Pobytu na barokním zámku lze doobjednat
K pobytu na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 500 Kč, 2) Balíček Zámecká relaxace - pro dámu aromatická masáž celková, pro pána relaxační masáž - 2 299 Kč, 3) Vyjížďka na koních zámeckou oborou - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Prostorné a stylově zařízené komnaty přímo v prostorách hlavní budovy historického zámku potěší i náročné klienty. Samozřejmostí je sociální zařízení, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny nábytkem v tradičním zámeckém stylu.

Stravování
Během pobytu na barokním zámku si pochutnáte na lahodné polopenzi. Bohaté zámecké snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu doplní jedna romantická degustační pětichodová večeře při svíčkách a jedna tříchodová večeře. Stylová zámecká restaurace, jejíž sál bezpochyby patří mezi nejkrásnější místnosti zámku si vás svoji atmosférou i gurmánskými pokrmy jistě získá. V letních měsících je možné využít příjemné posezení na zámecké terase, ze které je nádherný pohled na zahradu a navazující oboru.

Zajímavosti okolí
Víkend na barokním zámku vás zavede do Mělnicko - Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do CHKO Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další doporučená místa patří renesanční zámek Nelahozeves, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Lokalita víkendu na zámku
Střední Čechy - zámek se nachází v Liblicích u Mělníka a pro pobyty rezervujeme pouze výběrové komnaty v hlavní zámecké budově

Ostatní
Pobyt pro dva na barokním zámku je možné uskutečnit jak o víkendu tak i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně je možné pobyt prodloužit na 4 dny či delší dobu (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, domací mazlíček může cestovat na pobyt s vámi.

Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko

Víkendový pobyt na barokním zámku Víkendový pobyt na barokním zámku Víkendový pobyt na barokním zámku

Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (449 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantická noc u lednického zámku, Termální lázně Slovensko - Wellness Patince, Relaxační víkendový pobyt na Vysočině.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Balíček Zámecká relaxace (2299,- Kč)
3. Vyjížďka na koních (1500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Na Hlubokou i v zimě | 10.2.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2020 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010