Golfový pobyt na Slovensku - Vysoké Tatry

Luxusní golfový pobyt na SlovenskuGolfové hřiště, které se pyšní oficiální značkou PGA golf course přímo pod štíty Vysokých Tater. K tomu komfortní ubytování i neomezený vstup do relaxačního centra. Golfový pobyt ve Vysokých Tatrách nabídne jak zkušeným hráčům, tak těm, kteří se s tímto sportem teprve seznamují maximálně vydařené tři dny.Zde je kompletní program balíčku Golfový pobyt ve Vysokých Tatrách: můžete se těšit na komfortní ubytování ve 4* hotelu v resortu Black Stork, který se nachází přímo na golfovém hřišti obklopen scenérií tatranských štítů. Během pobytu pro vás budou připraveny snídaně švédskými stoly v hotelové restauraci.Součástí pobytového balíčku je Green fee na 18 jamkové hřiště pro pár a neomezené využívání tréninkových ploch (kryté odpaliště, putting green a chipping area) v průběhu celého pobytu. Dále budete moci neomezeně využívat hotelové relaxační centrum, které nabízí vnitřní a venkovní bazén, parní lázeň, whirpool, klasickou saunu, infrasaunu, tepidárium a posilovnu. A to jistě ještě budete chtít stihnout procházku či túru po Vysokých Tatrách.

Ke pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 700 Kč, 2) Balíček masáží - klasická masáž pro pána, masáž éterickým olejem pro dámu - 2 500 Kč, 3) Polopenze pro pár na každý den - 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Komfortní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zajisté potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, připojením k internetu a minibarem.

Stravování
V ceně balíčku Golfový pobyt na Slovensku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů (v případě zájmu lze doobjednat polopenze). V hotelu vám bude k dispozici restaurace s překrásným výhledem na okolní vrchy, Lobby bar, kde si u krbu můžete vychutnat drink, domácí moučník nebo třeba zmrzlinový pohár, v letních měsících je součástí restaurace i venkovní terasa.

Lokalita pobytu
Slovensko - Vysoké Tatry - Veľká Lomnica - 4* hotel International je přímo v golfovém resortu Black Stork s úžasným výhledem na panorama Vysokých Tater

Ostatní
Golfový pobyt na Slovensku je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend, abyste stihli všechny aktivity (cena za noc navíc je 3 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách

Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách

Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách

Luxusní golfový pobyt na Slovensku Luxusní golfový pobyt na Slovensku Luxusní golfový pobyt na Slovensku


Akční cena:
12 999,- Kč  11 999,- Kč (514 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Zkrášlovací pobyt pro ženy ve Františkových Lázních, Relaxační pobyt pro dámy v Mariánských Lázních, Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Golfový pobyt na Slovensku - Vysoké Tatry, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně (3700,- Kč)
2. Balíček masáží (2500,- Kč)
3. Polopenze (2500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010