Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově

Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v Českém Krumlově vám nabídne ubytování v samotném centru města. Nejkrásnější hotelový apartmán s postelí s nebesy, privátní terasou a prostornou vanou pro dva jistě zpříjemní váš pobyt. A nechybí ani pestrý program jehož součástí je originální noční prohlídka Českého Krumlova nebo plavba na voru centrem města případně relaxační masáže.
Zde je kompletní program balíčku Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově: tentokrát se můžete těšit na ubytování v centru Českého Krumlova v hotelu Peregrin. Zde pro vás bude připraven stylový podkrovní apartmán s prostorným obývacím pokojem, s ložnicí s postelí s nebesy, designovou koupelnou s vanou pro dva i privátní terasou s výhledem na krumlovský zámek (viz foto).

Během pobytu si každé ráno vychutnáte snídani formou bufetu. Hlavním cílem balíčku je poznat kouzlo jednoho z nejkrásnějších měst naší země. K tomu ideálně poslouží nejen lokalita hotelu, ale i originální večerní prohlídka Českého Krumlova během které vám průvodkyně ve středověkém kostýmu za svitu louče odhalí tajemství a legendy historického města. Pokud se však raději rozhodnete pro relaxaci tak můžete místo prohlídky města zvolit klasické relaxační masáže. A jako třetí varianta možná v letních měsících je plavba na tradičním dřevěném voru meandry Vltavy uprostřed města (výběr je zcela na vás či na obdarovaných a stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu).

K pobytu v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 4 500 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Hlubokou a Českým Krumlovem - 5 999 Kč, 3) Doobjednávka druhé aktivity ze tří nabízených v balíčku - 1 500 Kč, 4) Welcome set - láhev sektu a květinová výzdoba na pokoji - 1200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování v nejkrásnějším hotelovém apartmánu, který respektuje historickou hodnotu místa a přitom nabízí moderní vybavení a maximální komfort. Apartmán vás při vstupu uvítá elegantním obývacím prostorem s odkrytými původními střešními trámy. Následuje ložnice, které dominuje prostorná postel s romantickými nebesy. K apartmánu náleží také soukromá terasa, na kterou se vstupuje z obývacího pokoje. Na terase si v naprostém soukromí můžete užívat výhled na Český Krumlov včetně krumlovského zámku (se sklenkou vína naprostá idyla). Samozřejmostí je koupelna s prostornou vanou pro dva, WC, TV s plochou obrazovkou a se SAT, vysoušeč vlasů a připojení k internetu.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty lahodné snídaně formou bufetu na každé ráno pobytu.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov - pobyt probíhá v apartmá s privátní terasou v rodinném hotelu Peregrin, který se nachází v historickém domě v centru Českého Krumlova

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se i přes opravdu bohatý program rozhodnete pro výlet za brány města, tak vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou či hrady Dívčí Kámen a Rožmberk.

Ostatní
Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní činí 4 500 Kč).

Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově

Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově

Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově


Akční cena:
12 999,- Kč  10 999,- Kč (514 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Šlechtický pobyt v Kutné Hoře, Zámecký víkend s gurmánským zážitkem na Vysočině, Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (4500,- Kč)
2. Vyhlídkový let (5999,- Kč)
3) Druhá aktivita (1500,- Kč)
4) Welcome set (1200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010