Rodinný pobyt v aquacentru v Jeseníkách

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách VVypravte se na vydařený rodinný pobyt pod kopečky Jeseníků za příjemným ubytováním do hotelu s aquacentrem, lahodnou polopenzí, bowlingem a mnoha možnostmi na výlety, túry a další vyžití jak pro rodiče tak pro děti.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt s dětmi v aquacentru v Jeseníkách: připravili jsme pro vás rodinný pobyt v hotelu Slunce s aquacentrem v podhůří Jeseníků. Během pobytu bude pro celou rodinu připravena polopenze v hotelové restauraci (viz Stravování). Dále si jistě užijete aquacentrum, které je součástí hotelového komplexu a do kterého budete mít neomezený vstup během celého pobytu. K dispozici vám zde bude bazén s dětským brouzdalištěm, finská sauna, perličková lázeň, whirlpool, horká pára, odpočívárna s lehátky a barem (v létě navíc sluneční terasa s občerstvením).

Během pobytu si mimo vodních radovánek zahrajete i bowling (též již v ceně balíčku) a jistě i využijete ideální lokality na výlety i túry přírodou Jeseníků.

K pobytu lze doobjednat
K Rodinnému pobytu v Jeseníkách je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro celou rodinu - 3 400 Kč, 2) Doobjednání pobytu pro druhé dítě - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje 3* kategorie disponují sociálním zařízením, TV-SAT a neomezeným internetovým připojením. Pokoje jsou aktuálně po kompletní rekonstrukci.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze v hotelové restauraci. Každé ráno si pochutnáte na snídaňovém menu a po oba večery pro vás bude připraveno večerní menu dle vlastního výběru. V letních měsících můžete ke stolování využít i letní terasu.

Lokalita pobytu
Severní Morava - Jeseníky - Rýmařov - Hotel a aquacentrum Slunce Rýmařov

Zajímavosti okolí
Krásná a hromadné turistice prozatím zapovězená příroda Jeseníků vám poskytne mnoho možností na zajímavé rodinné výlety. V letních měsících ideálně poslouží pro pěší túry či cykloturistiku, v zimě zase na běžecké lyžování. Pokud dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd, lázně Karlova Studánka či vyhaslou sopku Uhlířský vrch.

Ostatní
Pobyt s dětmi v aquacentru v Jeseníkách je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí pro dva dospělé a jedno dítě do 10 let je 3 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Cena je kalkulována pro dva dospělé a jedno dítě do věku 10 let. Doplatek za druhé dítě je 2 000 Kč / pobyt, u dětí starších 10ti let se doplácí 1000 Kč na pobyt.

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách


Cena víkendového pobytu:
9 499,- Kč (376 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech, Prodloužený víkendový pobyt u Adršpachu, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Rodinný pobyt v aquacentru v Jeseníkách, cena 9 499,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu (3400,- Kč)
2. Doplatek za druhé dítě (2000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010