Týdenní pobyt ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním Požijte vydařený týden plný relaxace ve Františkových Lázních. Mimo ubytování v oblíbeném hotelu a lahodné polopenze je pro Vás připraveno 10 relaxačních procedur.

Zde je kompletní program balíčku Týdenní pobyt ve Františkových Lázních: připravili jsme pro Vás pětidenní pobyt v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází v blízkosti centra Františkových Lázní u lázeňského parku. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci.

Základem pobytu bude pestrý relaxační program. Můžete se těšit na tyto procedury: 2x aromatickou masáž éterickými oleji, 2x originální zábal z mořských řas, 2x prohřívací zábal, 2x lázeň ze solí z Mrtvého moře a 2x lymfatickou masáž. Ochutnávka pramenů, procházky či posezení na lázeňské třídě vhodně doplní program vydařeného odpočinkového pobytu.

K Týdennímu lázeňskému pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 500 Kč, 2) Balíček Hýčkání - medová masáž pro dámu, hawaiská masáž pro pána - 1 699 Kč, 3) Balíček Zkrášlení - peeling celého těla pro dámu, kompletní klasická masáž celého těla pro pána - 1 899 Kč, 4) Balíček Prima Relax - masáž Lomi Lomi pro dámu a pivní koupel pro pána - 1 499 Kč, 5) Balíček Spa - thajská masáž dámu, pivní koupel pro pána - 1 499 Kč, 6) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce.

Vybavení pokoje
Balíček Týdenní pobyt ve Františkových Lázních přináší ubytování v kvalitně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně Týdenního pobytu ve Františkových Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a večeře formou menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita lázeňského pobytu
Západní Čechy - Františkovy Lázně (hotel se nachází v centru u lázeňských parků)

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Týdenní pobyt ve Františkových Lázních je možné uskutečnit od pondělí do pátku. Případně lze i prodloužit klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (485 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Kouzelná jižní Morava - Lednice, Prodloužený víkend pro rodiče s dětmi na farmě, Wellness pobyt pro ženy - Bílé Karpaty.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Týdenní pobyt ve Františkových Lázních, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2500,- Kč)
2. Balíček Hýčkání (1699,- Kč)
3. Balíček Zkrášlení (1899,- Kč)
4. Balíček Prima relax (1499,- Kč)
5. Balíček Spa (1499,- Kč)
6. Balíček Relax Speciál (1499,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Špindl v létě| 20.6.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 1.5.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010