5ti denní pobyt ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním Prožijte vydařených pět dní plných relaxace ve Františkových Lázních. Mimo ubytování v oblíbeném hotelu Bohemia a lahodné polopenze je pro vás připraveno 12 relaxačních procedur.

Zde je kompletní program balíčku 5ti denní pobyt ve Františkových Lázních: připravili jsme pro vás relaxační pobyt v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází v blízkosti centra Františkových Lázní u lázeňského parku. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci.

Základem pobytu bude pestrý relaxační program. Můžete se těšit na tyto procedury: 2x klasickou masáž zádové sestavy, 2x relaxační vířivovou lázeň, 2x pedikúru následovanou 2x reflexní masáží plosek, vstup do sauny pro pár a vstup do solné jeskyně pro pár. Ochutnávka pramenů, procházky či posezení na lázeňské třídě vhodně doplní program vydařeného odpočinkového pobytu.

K lázeňskému pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 400 Kč, 2) Balíček Hýčkání - medová masáž pro dámu, hawaiská masáž pro pána - 1 800 Kč, 3) Balíček Zkrášlení - beauty zábal celého těla pro dámu, kompletní klasická masáž celého těla pro pána - 1 900 Kč, 4) Balíček Relax - masáž Lomi Lomi pro dámu a pivní koupel pro pána - 1 700 Kč, 5) Balíček Spa - aroma masáž dámu, pivní koupel pro pána - 1 700 Kč, 6) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Balíček ve Františkových Lázních přináší ubytování v kvalitně zařízených pokojích oblíbeného 3* hotelu Bohemia Relax. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně pobytu ve Františkových Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffe a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita pobytu
Západní Čechy - Františkovy Lázně - lázeňský hotel Bohemia Relax se nachází v klidném prostředí u parku a přitom kousek od centra Františkových Lázní

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
5ti denní pobyt ve Františkových Lázních je možné uskutečnit kdykoliv během celého týdne. Případně lze i prodloužit klidněji případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
12 999,- Kč (550 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pobyt v Českém ráji s výletem na koních, Pohádkový víkendový pobyt na zámečku, Romantická noc na novogotickém zámku.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt 5ti denní pobyt ve Františkových Lázních, cena 12 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2400,- Kč)
2. Balíček Hýčkání (1800,- Kč)
3. Balíček Zkrášlení (1900,- Kč)
4. Balíček Relax (1700,- Kč)
5. Balíček Spa (1700,- Kč)
6. Balíček Relax Speciál (1800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010