Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Poděbrady vás přivítají ve své plné kráse pokud se rozhodnete pro relaxační víkend v těchto středočeských lázních. Připravili jsme pro vás kvalitní ubytování ve stylovém hotelu, lahodnou polopenzi a hlavně program obsahující 10 relaxačních procedur.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech: vypravíme vás do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu Golfi. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Po příjezdu budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a načerpání nových sil a proto je součástí pobytu následující pestrý relaxační program: 2x masáž lávovými kameny, 2x rašelinový tepelný obklad, 2x akupresurní obličejová masáž, 2x parafínový zábal a regenerace v parní lázni s aromaterapií též pro oba z páru. Jistě se i vydáte na procházku do krásně upraveného lázeňského parku, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte okolní cyklostezky Polabím.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu Relaxační víkend v Poděbradech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně - 2 990 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a kytice pro dámu na pokoji - 1 200 Kč, 3) Golf - lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 2 500 Kč, 4) Balíček masáží - pro dámu masáž horkým éterickým olejem, pro pána reflexní masáž - 1 600 Kč, 5) Balíček Radost - 2x akupunkturní čínská masáž - 2 400 Kč, 6) Balíček Relax - masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 800 Kč, 7) Balíček Lady - manikúra nebo pedikúra a kompletní kosmetické ošetření pro dámu - 2 900 Kč, 8) Balíček Kosmetika - kompletní kosmetické ošetření pro každého z páru - 3 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí pobytového balíčku Relaxační víkend v Poděbradech je polopenze. Každé ráno se můžete těšit na snídani formou bufetu a po dni plném relaxace vás budou čekat chutné večeře formou výběru z menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Poděbrady - stylový lázeňský hotel Golfi se nachází u poděbradského zámku na prosluněném břehu Labe

Ostatní
Pobytový balíček Relaxační víkend v Poděbradech je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč), přímo v hotelovém areálu nebo před hotelem se nachází parkoviště, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Zkrášlovací pobyt pro ženy ve Františkových Lázních, Relaxační víkendový pobyt v Náchodě, Šlechtický pobyt v Kutné Hoře.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (2990,- Kč)
2. Welcome set 1200,- Kč)
3. Golf (2500,- Kč)
4. Balíček masáží (1600,- Kč)
5. Balíček Radost (2400,- Kč)
6. Balíček Relax (1800,- Kč)
7. Balíček Lady (2900,- Kč)
8. Balíček Kosmteika(3200,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010