Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areáluVypravte se s námi na pobyt do jednoho z nejkouzelnějších koutů naší země, poznávat krásy jižní Moravy. V tomto pobytovém balíčku se můžete těšit na výběrové ubytování v luxusním hotelovém apartmá,privátní relaxaci ve vířivce, lahodnou stravu i plavbu lodí po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu.

Zde je kompletní program Pobytu pro dva v Lednicko - Valtickém areálu: tentokrát se můžete těšit na ubytování v komfortních apartmánech hotelu, který se nachází přímo u zámeckého parku v Lednici. Sousední lužní les a slepé rameno Dyje dokreslují romantickou atmosféru místa. V průběhu pobytu si jistě pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické večeři pro pár servírované v hotelové restauraci.

Během pobytu určitě neopomenete navštívit zámek s anglickým parkem a další zajímavá místa Lednicko-Valtického areálu. Zážitkem jistě bude plavba po zámecké Dyji během které budete moci obdivovat přírodní i historické bohatství zdejšího kraje. A nemějte obavy, nebude chybět ani relaxace. A připravena je i příjemná relaxace v podobě privátního pronájmu vířivky v hotelovém wellness (v případě zájmu lze vířivku vyměnit za vstupenky na zámek v Lednici - požadavek stačí uvést při objednávce pobytu), který v letních měsících navíc doplní neomezený vstup do venkovního bazénu se slanou vodou na rozlehlé hotelové zahradě.

K Pobytu pro dva v Lednicko-Valtickém areálu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 3 500 Kč, 2) Balíček Relax plus - aroma masáž pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 780 Kč, 3) Druhá romantická večeře - 990 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících možností: tenisové kurty, stolní tenis, půjčovnu kol, motokáry, squash, bowling, přírodní koupaliště, bazén, vyjížďky na koních, vyjížďky v kočáru, střelnici, golfové hřiště, rybolov, bohatý výběr masáží a relaxačních procedur, kriket či elektronické šipky.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené hotelové apartmá Vám poskytnou maximální komfort ubytování. Do standardní výbavy každého apartmá patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar. Určitě též nesmíme opomenout balkon, který nabízí výhled do lužního lesa.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro pár. K dispozici vám mimo hotelové restaurace specializující se na tradiční moravskou kuchyni bude i hotelový vinný sklípek a vinotéka.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Lednice - hotel Galant se nachází hned naproti zámku v Lednici

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který je součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobyt pro dva v Lednicko - Valtickém areálu lze absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc se snídaní je 3 500 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi.

Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu Kouzelná jižní Morava - Lednice Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Ubytování Lednicko Valtický areál Ubytování Lednicko Valtický areál Kouzelná jižní Morava - Lednice


Akční cena:
11 999,- Kč  10 999,- Kč (493 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně, Pohádková noc pro dva v 5* hotelu v Hluboké, Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Balíček Relax plus (1780,- Kč)
3. Balíček Relax Lednice (1999,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010