Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areáluVypravte se s námi na pobyt do jednoho z nejkouzelnějších koutů naší země poznávat krásy jižní Moravy. V tomto pobytovém balíčku je pro vás připraveno ubytování v komfortním pokoji, lahodná polopenze, relaxační masáže i plavba lodí po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu.

Zde je kompletní program Pobytu pro dva v Lednicko - Valtickém areálu: můžete se těšit na ubytování v komfortním pokoji 4* hotelu, který se nachází přímo u zámeckého parku v Lednici. V průběhu pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na večeřích formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Jistě neopomenete navštívit turisticky vyhledávaná místa Lednicko-Valtického areálu. K tomu ideálně poslouží plavba po "zámecké" Dyji během které budete moci obdivovat přírodní i historické bohatství zdejšího kraje. A připravena je i příjemná relaxace v podobě klasických relaxačních masáží pro každého z páru (v případě zájmu lze masáže vyměnit za vstupenky na zámek v Lednici a jízdu kočárem - požadavek stačí uvést při objednávce pobytu). Navíc v letních měsících pobyt doplní i neomezený vstup do venkovního bazénu se slanou vodou na rozlehlé hotelové zahradě.

K Pobytu pro dva v Lednicko-Valtickém areálu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 990 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 799 Kč, 3) Balíček Lednice - vstupenky na zámek Lednice a do zámeckého skleníku - 900 Kč, 4) Balíček masáží - aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána - 1 780 Kč, 5) Balíček Relax - masáž éterickým olejem pro dámu pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 780 Kč, 6) Balíček Radost - vstupenky na zámek v Lednici a vyjížďka kočárem po zámeckém areálu (sezonně) - 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené výběrové apartmá vám poskytne maximální komfort ubytování. Do standardní výbavy každého apartmá patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT, minibar a balkón s výhledem do lužního lesa.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci po oba večery.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Morava - Lednice - hotel Galant se nachází přímo naproti zámku

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který je součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobyt pro dva v Lednicko - Valtickém areálu lze absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc je 2 990 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Hotel se stal nejlepším 4* hotelem pro jihomoravský kraj v loňském roce.

Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu Kouzelná jižní Morava - Lednice Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu

Ubytování Lednicko Valtický areál Ubytování Lednicko Valtický areál Kouzelná jižní Morava - Lednice


Akční cena:
11 999,- Kč  9 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pobyt v luxusním apartmá na Hluboké, Golfový pobyt na Slovensku - Vysoké Tatry, Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2990,- Kč)
2.Welcome set (799,- Kč)
3. Balíček Lednice (900,- Kč)
4. Balíček masáží (1780,- Kč)
5. Balíček Relax (1780,- Kč)
6. Balíček Radost (1200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010