Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend pro dva to je komfortní ubytování ve stylovém hotelu v centru historického Tábora doplněné o jedinečný gurmánský zážitek v podobě šestichodové degustační večeře pro pár, privátní relaxace ve vířivce a další zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní víkend pro dva: tentokrát Vás ubytujeme v nedávno zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru starobylého Tábora. Budou pro Vás připraveny luxusní pokoje, které se pyšní jedinečným designem a stylem. Z výbavy lze zmínit například speciální starožitný nábytek či designové koupelny (více viz. Vybavení pokoje).

Během pobytu si vychutnáte privátní relaxaci ve vířivce v hotelovém wellness, takže víkend bude balzámem i pro Vaše tělo. Zlatý hřeb však bude čekat na chuťové buňky, protože večeře formou šestichodového degustačního menu v hotelové restauraci, která se pravidelně umísťuje na předních místech v publikaci Grand Restaurant, mile překvapí i každého opravdového gurmána. Degustační večeře bude doplněna o originální zážitkovou návštěvu kuchyně (více viz Stravování). Snídaně budou na každé ráno připraveny formou švédských stolů.

Ideální volbu pobytu Luxusní víkend pro dva podtrhuje lokalita hotelu. Historické náměstí, kde se hotel nachází nabízí mnoho možností na romantické procházky či posezení a na další zajímavá místa jižních Čech to budete mít co by kamenem dohodil.

K Luxusnímu víkendu v Táboře lze doobjednat
K pobytu v Táboře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 500 Kč, 2) Balíček Luxus - originální kávový peeling pro dámu a regenerační masáž pro pána - 2 399 Kč, 3) Balíček Spa Hit - bylinná koupel pro pár včetně lahodného čaje a privátní pronájem sauny pro pár včetně sektu a mísy s ovocem - 1 999 Kč, 4) Balíček Tábor Speciál - bylinná koupel pro pár a privátní pronájem sauny pro pár včetně sektu a mísy s ovocem - 1 999 Kč, 5) Balíček Beauty - čokoládová koupel pro pár a originální tříhodinová medová kúra na zkrášlení pokožky pro dámu - 3 699 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (lety probíhají z Hluboké nad Vltavou - létá se celoročně) - 3 499 Kč, 7) Privátní pronájem hotelového wellness centra pro pár - pronájem sauny a whirpoolu na dvě hodiny včetně sektu a občerstvení pro pár - 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte pod objednávkovým formulářem.

Vybavení pokoje
Luxus, design a jedinečnost - těmito třemi slovy se dá shrnout vzhled pokojů, které patří do balíčku Luxusní víkend pro dva v Táboře. Pokoje Vás překvapí svou prostorností a komfortem. Starožitný nábytek, ručně foukané osvětlení, pestrobarevné mozaiky nebo postele s hedvábnými polštářky jen doplňují neopakovatelnou atmosféru. Do standardní výbavy patří vana či sprchový kout, WC, TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén a připojení k internetu. Dalším překvapením jsou postele, které se pyšní titulem - nejpohodlnější postele na světě a spí na nich například anglická královna. K dispozici Vám dále bude hotelová videotéka s pestrou nabídkou titulů na DVD k bezplatnému zapůjčení.

Stravování
V ceně pobytu Luxusní víkend v Táboře jsou zahrnuty lahodné snídaně formou švédských stolů po oba dva dny. Druhý den pobytu pro Vás bude hotelovým šéfkuchařem (který patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a je členem Českého národního kuchařského týmu) připravena degustační večeře formou šestichodového menu. Zároveň jako zážitkové zpestření jsme k degustační večeři připravili možnost "nahlédnutí kuchařským mistrům přímo pod pokličku" v podobě návštěvy kuchyně v hotelové restauraci. Hotelová restaurace s vysokými stropy, zrcadly a velkými okny Vám nabídne nejen neopakovatelnou atmosféru a jedinečný kulinářský zážitek, ale i překrásný výhled na historické město. Hotel dále disponuje lobby barem a v podzemí se nachází vinárna s dobovými kamennými sloupy a klenbami.

Lokalita víkendu pro dva
Jižní Čechy - Tábor - hotel Nautilus se nachází přímo v historickém centru města na Žižkově náměstí

Zajímavosti okolí
Luxusní víkend pro dva se odehrává v jednom z nejkrásnějších koutů naší republiky, takže o zajímavá místa na výlety nebude nouze. Hotel se nachází v historickém centru středověkého města Tábor, poloha hotelu je naprosto ideální pro romantické procházky úzkými uličkami starého města. Tábor poskytuje mnoho možností pro milovníky kultury, je zde divadlo, kino a několik galerií. Rozhodně byste neměli opomenout návštěvu katakomb vedoucích pod náměstím, barokního klenotu kláštera Klokoty či Botanické zahrady.

Ostatní
Luxusní víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu než 3 dny například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 500 Kč). Pro hosty je k dispozici zabezpečené a monitorované parkoviště (již v ceně pobytu). Hotel poskytuje bezbariérový přístup. Domácí mazlíčci jsou na pobytu též vítáni. Jako vhodná reference hotelu poslouží ocenění Certificate of Excellence prostřednictvím klientů prestižního portálu TripAdvisor.

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří


Cena víkendového pobytu:
11 599,- Kč (456 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkendový pobyt v Českém ráji, Zámecká noc na barokní perle u Mělníka, Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří, cena 11 599,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Balíček Luxus (2399,- Kč)
3. Balíček Spa Hit(1999,- Kč)
4. Balíček Tábor Speciál (1999,- Kč)
5. Balíček Beauty (3699,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3499,- Kč)
7. Pronájem wellness (1800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.10.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010