Gurmánský víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Gurmánský víkend pro dva to je komfortní ubytování ve stylovém hotelu v centru historického Tábora doplněné o jedinečný gurmánský zážitek v podobě šestichodové degustační večeře pro pár včetně návštěvy kuchyně vedené uznávaným šéfkuchařem.

Zde je kompletní program pobytu Gurmásnký víkend pro dva v Táboře: tentokrát vás ubytujeme v nedávno zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru Tábora. Budou pro vás připraveny pokoje, které se pyšní jedinečným designem a stylem. Z výbavy lze zmínit například starožitný nábytek či designové koupelny (více viz. Vybavení pokoje).

Zlatý hřeb pobytu bude čekat na chuťové buňky v podobě večeře formou šestichodového degustačního menu v pravidelně oceňované hotelové restauraci Goldie. Degustační večeře bude doplněna o originální zážitkovou návštěvu kuchyně (více viz Stravování). Snídaně budou na každé ráno připraveny formou švédských stolů.

Ideální volbu pobytu podtrhuje lokalita hotelu. Historické náměstí, kde se hotel nachází nabízí mnoho možností na romantické procházky či posezení a na další zajímavá místa jižních Čech to budete mít co by kamenem dohodil.

K pobytu v Táboře lze doobjednat
K pobytu v Táboře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 500 Kč, 2) Welcome set - láhev vína, květina pro dámu a mísa ovoce na pokoji - 999 Kč, 3) Balíček Spa - společná beauty koupel a privátní pronájem sauny nebo whirpoolu - 2 000 Kč, 4) Balíček masáží - klasická masáž pro pána a čokoládové masáž pro dámu - 2 000 Kč, 5) Balíček Radost - ovocná koupel pro pár a 2x klasická relaxační masáž - 2 700 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (lety probíhají z Hluboké nad Vltavou - 3 499 Kč, 7) Privátní pronájem whirpoolu a sauny pro pár - 2350 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu v Táboře doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylový design a jedinečnost ? těmito slovy se dá shrnout vzhled pokojů hotelu Nautilus v Táboře. Pokoje vás překvapí svou prostorností a komfortem. Starožitný nábytek, ručně foukané osvětlení, pestrobarevné mozaiky nebo postele s hedvábnými polštářky jen doplňují neopakovatelnou atmosféru. Do standardní výbavy patří vana či sprchový kout, WC, TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén a připojení k internetu. Dalším překvapením jsou postele, které se pyšní titulem ? nejpohodlnější postele na světě a spí na nich například anglická královna. K dispozici Vám dále bude hotelová videotéka s pestrou nabídkou titulů na DVD k bezplatnému zapůjčení.

Stravování
V ceně pobytu v Táboře jsou zahrnuty lahodné snídaně formou švédských stolů po oba dva dny. Druhý den pobytu pro Vás bude hotelovým šéfkuchařem (který patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a je kapitánem Českého národního kuchařského týmu) připravena degustační večeře formou šestichodového menu. Zároveň jako zážitkové zpestření jsme k degustační večeři připravili možnost ?nahlédnutí kuchařským mistrům přímo pod pokličku? v podobě návštěvy kuchyně v hotelové restauraci. Hotelová restaurace s vysokými stropy, zrcadly a velkými okny Vám nabídne nejen neopakovatelnou atmosféru a jedinečný kulinářský zážitek, ale i překrásný výhled na historické město. Hotel dále disponuje lobby barem a v podzemí se nachází vinárna s dobovými kamennými sloupy a klenbami.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Tábor - hotel Nautilus se nachází přímo v historickém centru města na Žižkově náměstí

Zajímavosti okolí
Gurmánský víkend pro dva se odehrává v jednom z nejkrásnějších koutů naší republiky, takže o zajímavá místa na výlety nebude nouze. Hotel se nachází v historickém centru středověkého města Tábor, poloha hotelu je naprosto ideální pro romantické procházky úzkými uličkami starého města. Tábor poskytuje mnoho možností pro milovníky kultury, je zde divadlo, kino a několik galerií. Rozhodně byste neměli opomenout návštěvu katakomb vedoucích pod náměstím, barokního klenotu kláštera Klokoty či Botanické zahrady.

Ostatní
Gurmásnký víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu než 3 dny například prodloužený víkend (zvýhodněná cena za noc navíc se snídaní je 3 500 Kč). Pro hosty je k dispozici zabezpečené a monitorované parkoviště (již v ceně pobytu). Hotel poskytuje bezbariérový přístup. Domácí mazlíčci jsou na pobytu též vítáni. Jako vhodná reference hotelu poslouží ocenění Certificate of Excellence prostřednictvím klientů prestižního portálu TripAdvisor.

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří


Akční cena:
11 599,- Kč  9 999,- Kč (477 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně, Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu, Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Gurmánský víkend v Táboře s degustační večeří, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček Spa (2000,- Kč)
4. Balíček masáží (2000,- Kč)
5. Balíček Radost (2700,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3499,- Kč)
7. Pronájem wellness (2350,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010