Lázně Maďarsko - Wellness pobyt v Hevízu

Tento wellness víkend vás zavede do populárního maďarského lázeňského letoviska Hevíz, kde pro vás mimo kvalitního ubytování bude připraven pestrý wellness program (neomezeně vodní i saunový svět), lahodná strava formou polopenze a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se "zázračnou vodou".

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v termálních lázních Hevíz: oblíbené lázeňské centrum Maďarska je připraveno vám poskytnout tři dny plné relaxace, wellnessu a odpočinku. Připravili jsme pro vás ubytování v hotelu standardu 4*superior, který se nachází jen 400 metrů od termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jezero o velikosti 50 hektarů je největším jezerem s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia, proto je lokalita vyhledávána celoročně. Léčivá voda působí blahodárně na pohybové ustrojí a o její "zázračné síle" byli přesvědčení už v dobách starověku.

Pokud tedy zrovna nebudete využívat blahodárné účinky Hevízského jezera, tak pro vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu můžete neomezeně využívat: vnitřní bazén s atrakcemi, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, finské sauny, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium i fitness centrum. Dále se můžete účastnit programů přímo ve wellness jako např. vodní cvičení či gymnastika, power walking, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla atd.).

Abyste na program měli dostatek energie, je součástí pobytu polopenze formou Vital stravování (nyní nově i s poledním polévkovým buffe - viz Stravování). Pokud tedy toužíte po vydařené relaxaci, bohaté nabídce wellness služeb a doplnění energie pro vaše tělo, tak maďarské lázně Hevíz vá sjistě nezklamou.

K wellness víkendu pro dva lze doobjednat
K Wellness víkend v Hevízu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 5 300 Kč, 2) Balíček masáží - pro každého z páru klasická masáž zádové sestavy a reflexní masáž nohou - 2 500 Kč, 3) Balíček Heviz - čokoládové masáž pro dámu a klasická masáž zad pro pána - 1 800 Kč, 4) Společná masáž - klasická relaxační párová masáž - 2 400 Kč. Doobjednávky víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: svět bazénů a svět saun, fitness, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotelové programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín, aktivní sportovní programy: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy a nabízí i výlety po okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, cesta kolem Balatonu, večer v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4*superior. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, vana/sprcha, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, mini-bar a připojení k internetu.

Stravování
V ceně wellness pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování. Jak snídaně tak večeře jsou formou pestrých švédských stolů. Snídaně nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa gastronomie. Nabídka bufetových stolů bude zahrnovat chutě tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Mimo restaurace vám budou k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů. Nově hotel poskytuje na všechny termíny během jara, podzimu a zimy lahodné maďarské polévky k obědu jako bonus gratis.

Lokalita lázeňského pobytu
Termální lázně Hevíz - Maďarsko (cca 300 Km z Brna) - hotel Europa se nachází je 400m od termálního jezera v Hevízu

Ostatní
Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (cena za noc navíc s neomezeným vstupem do wellness a polopenzí pro pár je 5 300 Kč pro pár) případně v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Hotel je ideální i pro rodiny s dětmi.

Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko

Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko

Lázně Maďarsko - Luxusní pobyt v Hevízu Lázně Maďarsko - Luxusní pobyt v Hevízu


Cena víkendového pobytu:
10 999,- Kč (425 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační pobyt pro ženy v Českém ráji, Víkendový pobyt na 5* zámku na Vysočině, Gurmánská noc na zámku.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Lázně Maďarsko - Wellness pobyt v Hevízu, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (5300,- Kč)
2. Balíček masáží (2500,- Kč)
3. Balíček Heviz(1800,- Kč)
4. Společná masáž (2400,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010