Lázně Maďarsko - Wellness pobyt v Hevízu

Tento wellness pobyt vás zavede do populárního maďarského letoviska Hevíz, kde pro vás mimo kvalitního ubytování bude připraven pestrý wellness program (neomezeně vodní i saunový hotelový svět), špičková strava a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se zázračnou vodou.

Zde je kompletní program Wellness pobytu v termálních lázních Hevíz: oblíbené lázeňské centrum Maďarska je připraveno vám poskytnout tři dny plné relaxace, wellnessu a odpočinku. Můžete se těšit na ubytování v hotelu Europa Fit standardu 4*superior, který se nachází jen 400 metrů od termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jezero o velikosti 50 hektarů je největším jezerem s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia, proto je lokalita vyhledávána celoročně.

Pokud tedy zrovna nebudete využívat blahodárné účinky Hevízského jezera, tak pro vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu budete moci neomezeně využívat: vnitřní bazén, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, vnitřní bazén s termální vodou, venkovní termální bazén, whirlpool, dětský a rodinný bazén, finskou saunu, bylinnou saunu, solnou saunu, infrasaunu, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium, relaxační místnost a moderní fitness centrum. Dále se můžete účastnit hotelových programů přímo ve wellness jako např. vodní cvičení či gymnastika, aquaaerobic, cvičení pro zlepšení držení těla atd.).

Součástí pobytu je vyhlášená maďarská polopenze formou Vital stravování (nyní nově i s poledním polévkovým buffe takže ve stylu plné penze - viz Stravování). Pokud tedy toužíte po vydařené relaxaci, bohaté nabídce wellness služeb a doplnění energie pro vaše tělo, tak maďarský Hevíz vás jistě nezklame.

K pobytu lze doobjednat
K Wellness pobytu v Hevízu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a neomezeného vodního a saunového světa - 5 990 Kč, 2) Balíček masáží - pro každého z páru klasická masáž zádové sestavy a reflexní masáž nohou - 3 400 Kč, 3) Balíček Heviz - čokoládové masáž pro dámu a klasická masáž zad pro pána - 2 000 Kč, 4) Společná masáž - klasická relaxační párová masáž - 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: vodní a saunový svět, fitness, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotelové programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín, aktivní sportovní programy: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy a nabízí i výlety po okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, cesta kolem Balatonu, večer v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4*superior. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, vana/sprcha, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, minibar, čajový a kávový set a připojení k internetu. Župany i osušky do vodního a saunového světa vám budou též k dispozici.

Stravování
V ceně wellness pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování. Jak snídaně tak večeře jsou formou bohatých rautových stolů. Snídaně nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa gastronomie. Nabídka bufetových stolů bude zahrnovat chutě tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Mimo restaurace vám budou k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů. Nově hotel poskytuje na všechny termíny během jara, podzimu a zimy lahodné maďarské polévky k obědu jako bonus gratis.

Lokalita pobytu
Hevíz - Maďarsko (cca 300 Km z Brna, 500 Km z Prahy) - hotel Europa Fit kategorie 4* Superior se nachází jen 400m od termálního jezera

Ostatní
Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (cena za noc navíc pro pár s neomezeným vstupem do hotelového vodního a saunového světa a s výběrovou polopenzí je 5 990 Kč), pobyt lze využít jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty (poplatek za parkování je 8 Euro), domácí mazlíček může cestovat s vámi (poplatek za noc je 30 Euro), hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Hotel je ideální i pro rodinné pobyty.

Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko

Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko Lázně Maďarsko

Lázně Maďarsko - Luxusní pobyt v Hevízu Lázně Maďarsko - Luxusní pobyt v Hevízu


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkendový pobyt v Luhačovicích, Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou, Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Lázně Maďarsko - Wellness pobyt v Hevízu, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (5990,- Kč)
2. Balíček masáží (3400,- Kč)
3. Balíček Heviz(2000,- Kč)
4. Společná masáž (2500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010