5ti denní wellness pobyt na Šumavě

Wellness víkendový pobyt na Šumavě Wellness pobyt na Šumavě to je ubytování v anglickém stylu uprostřed kouzelné šumavské přírody doplněné o pestrou relaxaci (součástí pobytu je 12 relaxačních procedur v hotelových lázních, neomezený vstup do bazénu a wellness i originální speleoterapie v jeskyni), lahodnou polopenzi a další zajímavý program.

Zde je kompletní skladba balíčku Wellness pobyt na Šumavě: tentokrát vás vypravíme na pětidenní pobyt na malebnou Šumavu. Ubytujeme Vás v kvalitně vybaveném pokoji hotelu 4* standardu, který vznikl přestavbou historických budov pocházejících ze 13. století. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a každý večer pro vás bude připravena večeře formou menu v hotelové restauraci.

Okolní příroda Vás určitě naláká k procházkám či tůrám avšak základem bude pestrá relaxace. Neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén (s masážními tryskami, podvodním osvětlením a umělou hvězdnou oblohou)doplníme o 12 relaxačních procedur v hotelových lázních (pro každého z páru bude připravena bylinná lázeň se zábalem, klasická masáž zádové sestavy, rašelinová koupel následovaná zábalem a regenerační rašelinový zábal). Dále přidáme netradiční relaxaci - speleoterapii v hotelové jeskyni (3x pro každého z páru)a pro každého vstup na Priessnitzův chodník s blahodárnými účinky na dolní končetiny (3x pro každého z páru). K tomu budete moci příjemně relaxovat v hotelové zahradě či bezplatně využít pestrou sportovní nabídku hotelu (např. tenisový kurt).

K wellness pobytu lze doobjednat
K balíčku Wellness pobyt na Šumavě je možné přiobjednat následující služby: 1) Doobjednávka noci navíc včetně polopenze - 2 800 Kč, 2) Balíček Relaxace - pro pána masáž zádové sestavy a pro dámu medové terapie - 1 490 Kč , 3) Balíček Šumava - pro pána masáž éterickým olejem a pro dámu bahenní zábal z Mrtvého moře - 1 990 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Wellness pobyt na Šumavě Vám nabídne kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu. Každý pokoj je vybaven tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji nová Full HD LED TV, nechybí telefon, koupelna s vanou nebo sprchvým koutem, vysoušeč vlasů, kosmetika, župan a pantofle. V případě zájmu lze na pokoj zajistit přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness pobytu na Šumavě se můžete těšit na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů (v letních měsících lze snídat i v hotelovém parku) doplní lahodné večeře formou tříchodového menu dle výběru. Kuchařští mistři Vám rádi připraví vyhlášené lahůdky z ryb či zvěřiny, ale v případě zájmu neopomenou ani vegetariánské pokrmy. Mimo restaurace Vám bude k dispozici vinárna v historických prostorách ze 13. století, kavárna s venkovní terasou odkud je překrásný výhled na panorama Šumavy a bar.

Lokalita wellness pobytu
Šumava - Kašperské hory

Zajímavosti okolí
Uprostřed kouzelné Šumavské přírody se spoustou možností (procházky, túry, výlety na kolech či na běžkách), jak v zimních, tak v letních měsících se zaručeně nudit nebudete. Zde přikládáme několik tipů na zajímavé výlety. Milovníci historie se mohou vypravit na některý z hradů v blízkém okolí Kašperk, Švihov, Rábí, Klenová. Exkurze do tradiční sklárny v Anníně, rozhledna Javorník nebo muzeum Šumavy jsou další alternativy.

Ostatní
Wellness pobyt na Šumavě je možné uskutečnit v rozmezí od neděle do čtvrtka, kdy je v hotelu i v lázních klidněji přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (střežené kamerovým systémem a noční službou).

Wellness víkendový pobyt na Šumavě Wellness víkendový pobyt na Šumavě Wellness víkendový pobyt na Šumavě

Wellness víkendový pobyt na Šumavě wellness pobyt na Šumavě wellness pobyt na Šumavě

wellness pobyt na Šumavě wellness pobyt na Šumavě 5ti denní wellness pobyt na Šumavě


Cena víkendového pobytu:
15 999,- Kč (627 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici, Relaxační víkend na zámečku v Beskydech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt 5ti denní wellness pobyt na Šumavě, cena 15 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2800,- Kč)
2. Balíček Relaxace (1490,- Kč)
3. Balíček Šumava (1990,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.4.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010