Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Vypravte se za relaxací do Františkových Lázních. Ubytování v oblíbeném hotelu Bohemia Relax doplněné o relaxační program i lahodnou polopenzi garantují vydařené tři dny.

Zde je kompletní program pobytu Františkovy Lázně pro dva: jak již z názvu pobytu vyplývá, tentokrát vás vypravíme do Františkových Lázní. Zde pro vás bude připraveno ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu 3* standardu. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci.

A chybět nebude ani relaxační program pro každého z páru. Pro pána jsme do skladby balíčku zařadili klasickou masáž zádové sestavy a dáma se zase může těšit na kompletní kosmetické ošetření Bio regenerační kosmetikou.

K pobytu pro dva lze doobjednat
K pobytu Františkovy Lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 500 Kč, 2) Balíček Hýčkání - aromamasáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 600 Kč, 3) Balíček Wellness - vstup do vodního světa ve Františkových Lázních pro pár - 1 000 Kč, 4) Balíček Hit - kokosová pedikúra a reflexní masáž plosky nohy pro dámu a masáž lávovámi kameny pro pána - 1 690 Kč, 5) Balíček Lázně Speciál - konopná masáž pro pána a čokoládová masáž pro dámu - 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pobyt Františkovy lázně pro dva nabízí příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně pobytu Františkovy Lázně pro dva je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffe na každé ráno a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci po oba večery. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat lahodné pokrmy na letní terase, kde probíhá i pravidelné grilování.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Františkovy Lázně - lázeňský hotel Bohemia Relax se nachází v klidném prostředí u parku a přitom kousek od centra Františkových Lázní

Zajímavosti okolí
Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Pobyt Františkovy Lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu klidněji, případně na delší dobu něž tři dny například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí pro pár je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
7 899,- Kč (334 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu, Poznejte krásy Českého ráje, Pohádkový wellness pobyt v Náchodě.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Františkovy Lázně - Relaxace pro dva, cena 7 899,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2500,- Kč)
2. Balíček Hýčkání (1600,- Kč)
3. Balíček Wellness (1000,- Kč)
4. Balíček Hit (1690,- Kč)
5. Balíček Lázně Speciál (2600,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010