Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Vypravte se za relaxací do Františkových Lázních. Ubytování v oblíbeném hotelu Bohemia Relax doplněné o relaxační program i lahodnou polopenzi garantují vydařené tři dny.

Zde je kompletní program pobytu Františkovy Lázně - víkendový pobyt pro dva: jak již z názvu pobytu vyplývá, tentokrát vás vypravíme do Františkových Lázní. Zde pro vás bude připraveno ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu Bohemia. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci.

A chybět nebude ani relaxační program. Pro pána jsme do skladby balíčku zařadili klasickou masáž zádové sestavy a dáma se zase může těšit na zkrášlující medovou masáž.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 900 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 700 Kč, 3) Balíček Relax - medový zábal pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 000 Kč, 4) Balíček Spa - ajurvédská kosmetika pro dámu, reflexní masáž pro pána - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pobyt ve Františkových Lázních nabízí příjemné ubytování ve 3* hotelu Bohemia. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffe na každé ráno a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci po oba večery. V letních měsících si můžete vychutnat lahodné pokrmy na letní terase, kde probíhá i pravidelné grilování.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Františkovy Lázně - lázeňský hotel Bohemia Relax se nachází v klidném prostředí u parku a přitom kousek od centra Františkových Lázní

Zajímavosti okolí
Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit jak o víkendu tak i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
7 999,- Kč (316 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Týdenní relaxace v Karlových Varech, Za termály do Vysokých Tater, Golfový pobyt na Slovensku - Vysoké Tatry.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Františkovy Lázně - Relaxace pro dva, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1900,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2700,- Kč)
3. Balíček Relax (2000,- Kč)
4. Balíček Spa (2000,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010