Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Pořádná porce relaxace na vás čeká ve Františkových Lázních. Masáže, koupele, solná jeskyně či návštěva vodního světa se postarají o vydařený relaxační program ke kterému samozřejmě přidáme ubytování v oblíbeném hotelu i lahodnou polopenzi.

Zde je kompletní program pobytu Františkovy Lázně pro dva: jak již z názvu pobytu vyplývá, tentokrát vás vypravíme do Františkových Lázní. Zde pro vás bude připraveno ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu 3* standardu. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si pochutnáte na polopenzi v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je odpočinek a proto jsme připravili bohatý relaxační program. Dáma se může těšit na klasickou masáž zádové sestavy, kokosovou pedikúru následovanou reflexní masáží plosek nohou, perličkovou lázeň a na vstup do solné jeskyně. Pán si zase vychutná klasickou masáž zad, relaxaci ve vířivé koupeli a ani u něj nechybí vstup do solné jeskyně. Jako bonus vám do pobytového balíčku ještě navíc přidáme vstupenky do františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány, vodními skluzavkami, aqua snack barem či wellness centrem.

K pobytu pro dva lze doobjednat
K pobytu Františkovy Lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 500 Kč, 2) Balíček Hýčkání - medová masáž pro dámu a hawaiská masáž Lomi Lomi pro pána - 1 500 Kč, 3) Balíček Zkrášlení - revitalizační masáž obličeje a dekoltu pro dámu a koupel se solí z Mrtvého moře pro pána - 1 300 Kč, 4) Balíček Relax - aromaterapeutická masáž pro dámu a masáž hot stones pro pána - 1 580 Kč, 5) Balíček Hit - anticelulitydní masáž pro dámu a masáž Lomi Lomi pro pána - 1 580 Kč, 6) Balíček Lázně Speciál - rituál Lomi Lomi pro dámu a thajská olejová masáž pro pána - 1 580 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pobyt Františkovy lázně pro dva nabízí příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně pobytu Františkovy Lázně pro dva je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffe na každé ráno a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci po oba večery. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat lahodné pokrmy na letní terase, kde probíhá i pravidelné grilování.

Lokalita lázeňského pobytu pro dva
Františkovy Lázně (hotel se nachází u lázeňského parku v blízkosti centra lázní)

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Pobyt Františkovy Lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu klidněji, případně na delší dobu něž tři dny například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí pro pár je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

.

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
7 899,- Kč (310 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantická zážitková noc na 5* zámku, Kouzelný víkendový pobyt v Hluboké nad Vltavou, Romantický pobyt pro dva na Karlštejně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Františkovy Lázně - Relaxace pro dva, cena 7 899,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2500,- Kč)
2. Balíček Hýčkání (1500,- Kč)
3. Balíček Zkrášlení (1300,- Kč)
4. Balíček Relax (1580,- Kč)
5. Balíček Hit (1580,- Kč)
6. Balíček Lázně Speciál (1580,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010