Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici

víkendový pobyt v Bojnici Wellness pobyt u zámku v Bojnici přináší ubytování ve stylových pokojích, lahodnou stravu v čele s romantickou večeří, privátní jacuzzi a to vše přímo u romantického Bojnického zámku, který patří mezi nejpopulárnější místa na Slovensku (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR).

Zde je kompletní program pobytu Wellness pobyt u zámku v Bojnici: tentokrát vás vypravíme do historické Bojnice, kde se nedaleko od romantického zámku se spoustou věží nachází stylový rodinný hotel. Můžete se těšit na ubytování v komfortních pokojích, které jsou pojmenovány po jednotlivých odrůdách vína.

Během pobytu si vychutnáte snídaně formou rautových stolů a hlavně romantickou večeři pro dva při svíčkách v hotelové restauraci, kde důmyslně snoubí chutě jídla s vínem. Během pobytu jistě zavítáte na zámek, kde se točila například Šíleně smutná princezna nebo si příjmně odpočinete v termálním koupališti, které je též u zámku. A relaxovat budete moci i během privátního pronájmu jacuzzi včteně láhve kvalitního vína z hotelové vinotéky. Vypravte se za poznáváním, relaxací, ale i gurmánským zážitkem do malebné Bojnice.

K wellness pobytu lze doobjednat
K Wellness pobytu u zámku v Bojnici je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 800 Kč, 2) Luxusní večeře formou degustačního menu (5 chodové menu + 5 druhů vína) pro pár - 3 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí jsou k dispozici následující možnosti: wellness centrum, vinotéka, cyklistické a turistické stezky, jezdecký klub nabízející vyjížďky na koních, sportovní vyžití (bowling, tennis, fitness, squash, golf, lyžování), kulturní vyžití, oblíbené termální koupaliště, rybolov.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené hotelové pokoje zajisté zpříjemní váš pobyt. Každý pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek.

Stravování
Během Wellness pobytu u zámku v Bojnici si přijdou na své milovníci dobrého jídla. Znamenitá hotelová kuchyně, která nabízí menu, jež vyzdvihují snoubení jídla s vínem si vás zaručeně získá. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou rautových stolů a romantická večeře pro dva při svíčkách. V případě zájmu je možné doobjednat i druhou večeři pro pár. K dispozici vám bude hotelová restaurace a samozřejmě vinotéka s degustační místností a historickým sklípkem.

Lokalita wellness pobytu
Bojnice (hotel se nachází u Bojnického zámku, cca 1 hodina od hranic s ČR)

Ostatní
Wellness pobyt u zámku v Bojnici je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici

víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici

víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici Dámská jízda ve znamení vína v Bojnici


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (348 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness týden v Mariánských Lázních, Zámecká noc na barokní perle u Mělníka, Luxusní golfový pobyt na Slovensku - Vysoké Tatry.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2800,- Kč)
2. Luxusní večeře (3200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010