Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici

víkendový pobyt v Bojnici Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici přináší ubytování ve stylových pokojích rodinného hotelu přímo u romantického Bojnického zámku, který patří mezi nejpopulárnější místa na Slovensku (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR). K tomu nechybí privátní jacuzzi a další program.Zde je kompletní program Víkendového pobytu u zámku v Bojnici: vypravíme vás do historické Bojnice, kde se nedaleko od romantického zámku se spoustou věží nachází stylový rodinný hotel Bojnický vínný dom. Zde pro vás bude připraveno ubytování v komfortních pokojích pojmenovaných po jednotlivých odrůdách vína.Během pobytu si vychutnáte snídaně formou rautových stolů. Dále jistě zavítáte na zámek, kde se točila například Šíleně smutná princezna nebo si příjemně odpočinete v termálním koupališti, které je též co by kamenem dohodil. A relaxovat budete moci i během privátního pronájmu jacuzzi včetně láhve kvalitního vína z hotelové vinotéky a občerstvení. Vypravte se za poznáváním, relaxací, ale i příjemný ubytováním do malebné Bojnice.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu u zámku v Bojnici je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené hotelové pokoje zajisté zpříjemní váš pobyt. Každý pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů.

Lokalita pobytu
Slovensko - Bojnice - 4* rodinný hotel Bojnický vínný dom se nachází u Bojnického zámku (cca 1 hodinu od hranic s ČR)

Ostatní
Pobyt u zámku v Bojnici je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici

víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici

víkendový pobyt v Bojnici víkendový pobyt v Bojnici Dámská jízda ve znamení vína v Bojnici


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (356 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří, Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích, Pivní lázně pod Hrubým Jeseníkem.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3000,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010