Pohádkový víkendový pobyt na zámečku

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Komfortní ubytování v hotelu ve stylu zámečku v Posázaví doplněné o nadstandardní možnosti na relaxaci jsou garancí na vydařený třídenní pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Pohádková relaxace na zámečku: tentokrát vás vypravíme do malebného Posázaví do 4* wellness resortu Sen, který je postaven v zámeckém stylu. Během pobytu pro vás budou každé ráno připraveny snídaně formou švédských stolů (v případě zájmu lze doobjednat polopenzi).

Relaxovat budete moci plnými doušky na rozlehlé hotelové zahradě s přilehlou venkovní restaurací a a bazénem. Dále je pro vás připraven na každý den pobytu tříhodinový vstup do moderního wellnes centra, které obsahuje 8 druhů saun, nabízí saunové ceremoniály, relaxační zóny, ochlazovny, přírodní jezírko a termální bazén. Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety (např. zámek Konopiště) či sportovní vyžití (např. squash, fitness, cvičení jógy s instruktorem - vše již v ceně pobytu přímo v hotelu).

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 4 900 Kč, 2) Doobjednání polopenze - 2 400 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 1 200 Kč, 4) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby - 3 199 Kč, 5) Balíček masáží - celková relaxační masáž pro pána a celková aromaterapie pro dámu - 3 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje hotelu 4* standardu, který byl nedávno po kompletní rekonstrukci opět otevřen vám poskytnou komfortní ubytování. Do výbavy každého pokoje patří LCD TV, minibar, klimatizace, telefon, WIFI připojení k internetu, koupelna, WC a fén. Na pokoji pro vás bude k dispozici župan a pantofle. Do pokoje je možné přidat dětskou přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou buffetových stolů po obě rána. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi. Designová hotelová restaurace nabízí nejen chuťový, ale i vizuální zážitek. V menu á la carte si jistě vybere pokrmy ze sezonní nabídky, kterou připravuje dle gastronomického kalendáře. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s grilem.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Posázaví - Wellness hotelový resort Sen se nachází v Senohrabech u Benešova

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet.

Ostatní
Pobyt lze využít jak o víkendu tak i kdykoliv během pracovního týdne, kdy bývá v hotelu a hlavně ve wellness volněji případně i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 4 900 Kč), parkování na uzavřeném parkovišti je již v ceně pobytu, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Romantická noc na zámečku - Posázaví Romantická noc na zámečku - Posázaví

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Romantická noc na zámečku - Posázaví Pohádkový víkendový pobyt na zámečku

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Romantická noc na zámečku - Posázaví


Cena víkendového pobytu:
12 999,- Kč (514 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pohádková noc pro dva v 5* hotelu v Hluboké, Wellness pobyt v termálních lázních Patince, Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pohádkový víkendový pobyt na zámečku, cena 12 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (4900,- Kč)
2. Doplatek za polopenze (2400,- Kč)
3. Welcome set (1200,- Kč)
4. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
5. Balíček masáží (3000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010