Pohádkový víkendový pobyt na zámečku

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Komfortní ubytování v hotelu ve stylu zámečku v Posázaví, lahodná polopenze v designové hotelové restauraci, každodenní vstup do moderního hotelového wellness centra, venkovní bazén na rozlehlé hotelové zahradě a mnoho možností na zajímavý program jak v hotelovém areálu tak v blízkém okolí garantují vydařený zámecký pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkový víkend na zámečku: tentokrát vás vypravíme do malebného Posázaví do 4* hotelu, který je postaven v zámeckém stylu. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci - snídaně formou švédských stolů doplní večeře výběrem á la carte nebo formou buffe (viz Stravování).

Relaxovat budete moci plnými doušky na rozlehlé hotelové zahradě s přilehlou venkovní restaurací a venkovním bazénem. Navíc na každý den pobytu je pro vás připraven tříhodinový vstup do moderního wellnes centra (otevřeno v roce 2021), které obsahuje bylinkovou saunu, medovou saunu, panoramatickou saunu, sadovou saunu, ceremoniální saunu, ochlazovací jezírka, relaxační zónu s fresh barem a tepidarium. Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety (např. zámek Konopiště) či sportovní vyžití (např. golf, tenis, výpůjčka elektrokol, jóga - vše je možné zajistit přímo z hotelu). Pokud si budete přát je možné večeře vyměnit za relaxační masáže zádové sestavy.

K Pohádkovému víkendu na zámku lze doobjednat
K pobytu Pohádkový víkend na zámečku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Doplatek za luxusní apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje (za dvě noci) - 5 000 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 899 Kč, 4) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby - 3 199 Kč, 5) Balíček masáží - celková relaxační masáž pro pána a celková aromaterapie pro dámu - 2 700 Kč, 6) Balíček relax - klasická masáž zádové sestavy pro pána a refelexní masáž plsoek nohou pro dámu - 1800 Kč, 7) Relaxace Exkluzive - antistresová kúra pro pána, masáž éterickým olejem pro dámu - 2800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje hotelu 4* standardu, který byl nedávno po kompletní rekonstrukci opět otevřen vám poskytnou komfortní ubytování. Do výbavy každého pokoje patří LCD TV, minibar, klimatizace, telefon, WIFI připojení k internetu, koupelna, WC a fén. Na pokoji pro vás bude k dispozici župan a pantofle. Do pokoje je možné přidat dětskou přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu Pohádkový víkend na zámečku je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffetových stolů doplní každý večer pobytu večeře formou á la carte v hotelové restauraci. Designová hotelová restaurace nabízí nejen chuťový, ale i vizuální zážitek. V menu á la carte si jistě vybere pokrmy ze sezonní nabídky, kterou připravuje dle gastronomického kalendáře. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s grilem.

Lokalita víkendu na zámku
Střední Čechy - Posázaví - wellness hotelový resort Sen se nachází v Senohrabech u Benešova

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet.

Ostatní
Pobyt Pohádkový víkend na zámečku lze využít i kdykoliv během pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji případně i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 800 Kč), parkování na uzavřeném parkovišti je již v ceně pobytu, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Romantická noc na zámečku - Posázaví Romantická noc na zámečku - Posázaví

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Romantická noc na zámečku - Posázaví Pohádkový víkendový pobyt na zámečku

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Romantická noc na zámečku - Posázaví


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (393 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech, Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko, Wellness víkend pro dva v Beskydech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pohádkový víkendový pobyt na zámečku, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2800,- Kč)
2. Doplatek za apartmá (5000,- Kč)
3. Welcome set (899,- Kč)
4. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
5. Balíček masáží (2700,- Kč)
6. Balíček relax (1800,- Kč)
7. Balíček Exkluzive (2800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.10.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010