Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Pokud patříte mezi milovníky vína, tak tento pobyt vás jistě osloví. Připravili jsme pro vás vydařené tři dny na vínu zaslíbené Pálavě. Čeká vás ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava v čele s pětichodovou degustační večeří, vstup do Vinného wellness centra na každý den pobytu a k tomu vinná degustace ve sklípku, snoubení mandlí s víny a další zajimavý program.

Zde je kompletní program pobytu Pobyt plný lahodného vína: jak již bylo zmíněno tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno pětichodové degustační menu doplněné o snobení vín k pokrmům ve stylové hotelové restauraci .

Celá skladba balíčku je připravena ve spojení s vínem. Chybět tedy nemůže vinná degustace v tradičním místním vinařství během které se seznámíte s tradicí pěstování vína v regiónu. Dále vás jistě zaujme i snoubení pálavských mandlí s víny. A chybět nebude ani slíbený vinný relaxační program. Na každý den pobytu je připraven 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte si tedy vychutnat víno všemi smysly na prosluněnou Pálavu.

K pobytu plnému lahodného vína lze doobjednat
K pobytu plnému lahodného vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 3 200 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 900 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o drobné pohoštění a ovoce na pokoji - 750 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž - 1 850 Kč, 6) Relax - pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána masáž zádové sestavy - 1 650 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - pro pána vinná masáž a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 000 Kč, 8) Doplatek za ubytování v luxusním mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu pětichodovou degustační večeři formou menu doplěnou o snoubení vhodných vín k jednotlivým pokrmům v hotelové restauraci (večeře je standardně první večer pobytu a druhý večer pobytu je vinná degustace). Během pobytu vám bude k dispozici restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Pálava - Wine wellness hotel Amande Hustopeče

Zajímavosti okolí
Zde je pro inspiraci několik variant zajímavých výletů po okolí: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Pobyt plný lahodného vína je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s se snídaní je 2500 Kč, s polopenzí a vstupem do vinného wellness je 3 200 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může cestovat s vámi.

Víkendový pobyt plný lahodného vína Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Víkendový pobyt plný lahodného vína

Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě

Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě


Akční cena:
8 999,- Kč  7 999,- Kč (370 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně, Romantický víkend na zámku v Českém ráji, Relaxační víkend pro dva v Jeseníkách.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2500,- Kč)
2. Prodloužení pobytu s polopenzí (3200,- Kč)
3. Welcome set (900,- Kč)
4. Pohoštění (750,- Kč)
5. Kouzlo vína (1850,- Kč)
6. Relax (1650,- Kč)
7. Pálava Exklusive (2000,- Kč)
8. Ubytování v apartmá (2000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010