Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Pokud patříte mezi milovníky vína, tak tento pobyt vás jistě osloví. Připravili jsme pro vás vydařené tři dny na vínu zaslíbené jižní Moravě. Čeká vás ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava v čele s pětichodovou degustační večeří, vinné masáže nebo koupele ve víně, vstup do Vinného wellness centra na každý den pobytu a k tomu vinná degustace ve sklípku, snoubení mandlí s víny a další zajimavý program.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt plný lahodného vína: jak již bylo zmíněno tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno pětichodové večerní menu pro pár ve stylové hotelové restauraci doplněné o snoubení vín k pokrmům.

Celá skladba balíčku je připravena ve spojení s vínem. Můžete se těšit na vinnou degustaci v tradičním jihomoravském vinařství během které se seznámíte s tradicí pěstování vína v regiónu. Dále vás jistě zaujme nevšední snoubení pálavských mandlí s přívlastkovými víny. A chybět nebude ani slíbený vinný relaxační program. Součástí pobytu je 2x relaxační masáž (v případě zájmu je možné masáže vyměnit za koupele ve vinné pěně). K tomu bude na každý den pobytu připraven 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte si tedy vychutnat víno všemi smysly na prosluněnou Pálavu.

K Víkendu plnému lahodného vína lze doobjednat
K Romantickému víkendu plnému lahodného vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 3 200 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o drobné pohoštění na pokoji - 750 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 6) Relax plus - pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána reflexní masáž - 1 699 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 290 Kč, 8) Doplatek za ubytování v luxusním mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu pětichodovou večeři formou menu ve stylové hotelové restauraci (večeře je standardně první večer pobytu a druhý večer pobyt je vinná degustace). Během pobytu vám bude k dispozici stylová restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Pálava - 4* hotel Amande s vinným wellness centrem se nachází v Hustopečích

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Romantický víkend plný lahodného vína je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s se snídaní je 2500 Kč, s polopenzí a vstupem do vinného wellness je 3 200 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

Víkendový pobyt plný lahodného vína Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Víkendový pobyt plný lahodného vína

Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě

Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě


Akční cena:
8 999,- Kč  7 999,- Kč (348 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně, Vinný víkend De Luxe na jižní Moravě, Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2500,- Kč)
2. Prodloužení pobytu s polopenzí (3200,- Kč)
3. Welcome set (899,- Kč)
4. Pohoštění (750,- Kč)
5. Kouzlo vína (1850,- Kč)
6. Relax plus (1699,- Kč)
7. Pálava Exklusive (2290,- Kč)
8. Ubytování v apartmá (2000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010