Pohádková noc na zámku v Hluboké nad Vltavou

Pohádková noc na zámku v Hluboké Tento pobytový balíček Vás zavede do stylového zámeckého hotelu v Hluboké nad Vltavou a mimo komfortního ubytování a výběrové stravy Vám nabídne i privátní relaxaci ve whirpoolu a neomezené užívání zámeckého wellness. Pokud tedy sháníte dárek pro novomanžele nebo si chcete užít neopakovatelnou romantickou noc na Hluboké, tak tento pobyt je správnou volbou.

Zde je kompletní program pobytu Pohádková zámecká noc na Hluboké: připravili jsme pro Vásubytování v zámeckém hotelu 4* standardu, který se nachází v prostorách anglického parku apřímo sousedí se zámkem Hluboká. Můžete se těšit na zámecké ubytování se vším všudy, pokoje s historickým nábytkem a replikami obrazů holandských mistrů dokreslují jedinečnou atmosféru místa.

Pohádková noc na zámku v Hluboké Po příjezdu dámu mile potěší vázaná kytice růží. Poté určitě nevynecháte návštěvu zámku či procházku zámeckým parkem. Romantické chvíle jistě připraví privátní pronájem zámeckého whirpoolu, který si vychutnáte se sklenkou sektu. Relaxovat bude moci díky neomezenému vstupu do wellness centra, které obsahuje bazén s protiproudem, vířivku, Kneippův chodník, parní kabinu a fitness.

Pohádková zámecká noc by byla nekompletní bez večeře pro dva. Proto je součástí pobytuvýběrová romantická večeře při svíčkách doplněná o láhev vína v zámecké restauraci. Druhý den ráno Vás mile potěší snídaně se servisem až do postele a ani tentokrát nebudou chybět gurmánské lahůdky jako kaviár či sekt. Tento balíček bezpochyby zafunguje jako vydařený svatební dar, ale nikde není psáno, že si pohádkovou zámeckou noc nemůžete vychutnat i když už máte novomanželské období za sebou a nebo se na něj teprve pečlivě chystáte.

Pohádková noc na zámku v Hluboké K pobytu Pohádková zámecká noc lze doobjednat
K pobytu pobytu Pohádková zámecká noc na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 200 Kč, 2) Prodloužení pobytu včetně polopenze pro pár - 4 500 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev kvalitního sektu s jahodami a mísa ovoce na pokoji - 999 Kč, 4) Vyjížďka kočárem po Hluboké - s přistavením kočáru přímo před hotel - 1 800 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Hlubokou a zajímavými místy jižních Čech pro pár (létá se celoročně) - 2999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár - 15 999 Kč, 7) Balíček Thajský Relax - pro každého z páru celková thajská masáž od thajských masérek - 2 998 Kč, 8) Balíček Kouzlo Hluboké - pro pána klasická masáž zádové sestavy a pro dámu masáž aromatickým olejem - 2 998 Kč, 9) Balíček Wellness - privátní pronájem hotelové sauny a 2x celková masáž od thajských masérek - 3 998 Kč,10) Masážní balíček Radost - uvolňujicí masáž obličeje pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 598 Kč, 11) Balíček Fun - 2 hodiny bowlingu a hodina na golfovém trenažéru - 1 200 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Pohádková noc na zámku v Hluboké Vybavení pokoje
Můžete se těšit na zámecké ubytování jehož atmosféra bude dotvářena replikami obrazů holandských mistrů a na výbavu interiéru pokoje ve stylu zámku Hluboká. Každý pokoj nabízí originální architektonické řešení a svým vzhledem a prostorností Vám maximálně zpříjemní pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, TV se SAT, HiFi systém, telefon, minibar a trezor.

Stravování
Pohádková zámecká noc na Hluboké by byla nekompletní bez lahodných pokrmů. Během pobytu tedy nebude chybět snídaně s kaviárem a sektem, která Vám bude naservírována personálem "až do postele" a výběrová romantická večere při svíčkách doplněná o láhev kvalitního vína ve stylové zámecké restauraci Pánů z Růže.

Pohádková noc na zámku v Hluboké Lokalita zámecké noci
Hluboká nad Vltavou (zámecký hotel přímo sousedí s budovou zámku na Hluboké)

Zajímavosti okolí
Mimo zámku, který je obklopen zámeckou zahradou, nabízí Hluboká další možnosti na zajímavý program. Z nabídky vybíráme například Alšovu jihočeskou galerii, ZOO, lovecký zámeček Ohrada s muzeem či aquapark Podskalí. Pokud se vypravíte za hranice Hluboké budete to mít kousek do Českých Budějovic, Českého Krumlova či na Šumavu.

Ostatní
Pobyt Pohádková zámecká noc na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například na klasický víkend i déle (cena za druhou noc se snídaní je 3 200 Kč). Hotel poskytuje bezplatné parkování na uzavřeném parkovišti, za poplatek lze parkovat i v garáži. Pro handicapované klienty je bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka.

Pohádková noc na zámku v Hluboké Pohádková noc na zámku v Hluboké Pohádková noc na zámku v Hluboké


Akční cena:
8 999,- Kč  6 999,- Kč (354 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkendový pobyt snů v Lednici, Víkendový pobyt pro ženy v Moravském krasu, Kouzelná jižní Morava - Lednice.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pohádková noc na zámku v Hluboké nad Vltavou, cena 6 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3200,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (4500,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)
4. Vyjížďka kočárem (1799,- Kč)
5. Vyhlídkový let (2999,- Kč)
6. Vyhlídkový let Alpy (15 999,- Kč)
7. Balíček Thajský relax (2998,- Kč)
8. Balíček Kouzlo Hluboké (2998,- Kč)
9. Balíček Wellness (3998,- Kč)
10. Masážní balíček Radost (1598,- Kč)
11. Balíček Fun (1200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkamiAktuálně

5* zámecká noc za akční cenu | 2.1.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Vánoční dárek | 1.12.2017

Darujte víkendový pobyt a uvidíte, že dárek od vás bude ten úplně Nej.

Za vínem přímo do vinařství | 27.10.2017

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Letní Špindl se slevou | 20.7.2017

Prima Wellness ve Špindlerově Mlýně nyní s cenovým zvýhodněním.

Na Hlubokou i v zimě | 28.2.2017

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 4.9.2016

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 20.7.2016

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Na zámek se slevou | 28.3.2016

Vyzkoušejte Pohádkovou zámeckou noc na Hluboké se slevou 2000 Kč.

Pivní lázně | 1.2.2016

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2018 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010