Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Pokud patříte mezi milovníky dobrého vína, tak tento romantický víkend Vás jistě osloví. Připravili jsme pro Vás vydařené tři dny na vínu zaslíbené jižní Moravě. Čeká Vás ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava a k tomu relaxační vinné procedur\ včetně vstupu do Vinného wellness centra a každý den pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Víkend plný lahodného vína: jak již bylo zmíněno tentokrát Vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno gurmánské tříchodové večerní menu ve stylové hotelové restauraci.

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Celá skladba balíčku bude spojena s vínem. A jejím zakladem je bohatý vinný relaxační program. Součástí pobytu jsou tyto procedury: 2x harmonizační vinná masáž, 2x regenerační lázeň v červeném víně a relaxaceve Vinném wellness centru s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami na každý den pobytu. Na konci pobytu ještě obdržíte milou pozornost od hotelu a hlavně si odvezete vzpomínky na vydařenou relaxaci na prosluněné jižní Moravě.

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě K víkendu plnému lahodného vína lze doobjednat
K Romantickému víkendu plnému lahodného vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 300 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 3 000 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o ovoce, sladké a slané pohoštění a minerální vodu na pokoji - 750 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 6) Relax plus - pro dámu regenerační vinná a pro pána reflexní masáž - 1 699 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 290 Kč, 8) Doplatek za ubytování v mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč, 9) Druhá večeře pro pár - 700 Kč, 10) Privátní pronájem vířivky včetně sektu pro pár - 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu tříchodovu večeři formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci (k pobytu lze doobjednat druhou tříchodovou večeři pro pár za 700 Kč). Během pobytu Vám dále bude k dispozici hotelový vinný sklípek, restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit, pivnice a kavárna s výběrem míchaných nápojů a kávy. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Lokalita wellness víkendu
Jižní Morava - Pálava - Hustopeče

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Wellness víkend plný lahodného vína je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí a vstupem do vinného wellness je 2 890 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

Víkendový pobyt plný lahodného vína Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Víkendový pobyt plný lahodného vína


Akční cena:
8 999,- Kč  8 699,- Kč (354 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Noc pro dva v Českém Krumlově, Dámská jízda ve znamení vína v Bojnici, Pohádkový wellness pobyt u Náchoda.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě, cena 8 699,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2300,- Kč)
2. Prodloužení pobytu s polopenzí (3000,- Kč)
3. Welcome set (899,- Kč)
4. Pohoštění (750,- Kč)
5. Kouzlo vína (1850,- Kč)
6. Relax plus (1699,- Kč)
7. Pálava Exklusive (2290,- Kč)
8. Ubytování v apartmá (2000,- Kč)
9. Druhá večeře (700,- Kč)
10. Privátní vířivka (2000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkamiAktuálně

5* zámecká noc za akční cenu | 2.1.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Vánoční dárek | 1.12.2017

Darujte víkendový pobyt a uvidíte, že dárek od vás bude ten úplně Nej.

Za vínem přímo do vinařství | 27.10.2017

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Letní Špindl se slevou | 20.7.2017

Prima Wellness ve Špindlerově Mlýně nyní s cenovým zvýhodněním.

Na Hlubokou i v zimě | 28.2.2017

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 4.9.2016

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 20.7.2016

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Na zámek se slevou | 28.3.2016

Vyzkoušejte Pohádkovou zámeckou noc na Hluboké se slevou 2000 Kč.

Pivní lázně | 1.2.2016

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2018 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010