Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkend pro dva v Hluboké s pestrým programem - to je komfortní ubytování 4* standardu v populární lokalitě, lahodná strava v čele s romantickou večeří, klasická masáž a masáž lávovými kameny, neomezený vstup do wellness centra a ještě navíc oblíbená projížďka kočárem po Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou: jak již bylo zmíněno, tento pobyt Vás zavede do Hluboké nad Vltavou. Ubytování v komfortních pokojích hotelu 4* standardu nacházejícího se nedaleko zámku doplníme o snídaně formou švédských stolů a romantickou večeři pro pár.

Po lahodném jídle přichází na řadu relaxace. Pro pána je připravena masáž lávovými kameny a dáma se může těšit na klasickou masáž celého těla. K tomu budete moci využívat neomezeného vstupu do hotelového wellness centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu.

Odpočatí a plní energie se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků či na procházku zámeckými zahradami. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem po Hluboké bude moci začít. A věřte, že si ji užijete, stejně jako celý Víkend pro dva na Hluboké.

K Víkendu pro dva v Hluboké nad Vltavou lze doobjednat
K pobytu Víkend pro dva v Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 799 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - originální jogurtový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 699 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 699 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 7) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč, 8) Let balonem nad Hlubokou a okolím pro pár (pouze jaro až podzim) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, která se specializuje na místní i mezinárodní gastronomii, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita víkendu pro dva
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, dále se můžete vypravit do Českého Krumlova či do Českých Budějovic.

Ostatní
Víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
9 999,- Kč  9 499,- Kč (385 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantická noc na zámečku - Posázaví, Relaxační víkend na zámečku v Beskydech, Zámecký víkendový pobyt pro dva.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem, cena 9 499,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2800,- Kč)
2. Doobjednávka druhé romantické večeře (1000,- Kč)
3. Balíček Relaxace (1799,- Kč)
4. Balíček Relax Speciál (1699,- Kč)
5. Balíček Hluboká Exklusive(2699,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3399,- Kč)
7. Balíček Beauty (1999,- Kč)
9. Let balonem (14999,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Za vínem přímo do vinařství | 18.7.2018

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.3.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Vánoční dárek | 1.12.2017

Darujte víkendový pobyt a uvidíte, že dárek od vás bude ten úplně Nej.

Letní Špindl se slevou | 20.7.2017

Prima Wellness ve Špindlerově Mlýně nyní s cenovým zvýhodněním.

Na Hlubokou i v zimě | 28.2.2017

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 4.9.2016

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 20.7.2016

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Na zámek se slevou | 28.3.2016

Vyzkoušejte Pohádkovou zámeckou noc na Hluboké se slevou 2000 Kč.

Pivní lázně | 1.2.2016

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2018 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010