Prodloužený víkend v Mariánských Lázních

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Pokud se k oblíbené lokalitě jako jsou Mariánské Lázně přidá luxusní ubytování v centru města na 4 dny, lahodná polopenze formou studených a teplých rautových stolů, pestrý výběr relaxačních procedur a neomezený vstup do wellness, tak dostaneme vskutku vydařený pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Mariánských Lázních: tentokrát se můžete těšit na nadstandardní ubytování v centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu se postarají o vydařený prodloužený víkend. Součástí pobytu je polopenze formou studených a teplých rautových stolů.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně. A jak již bylo zmíněno, můžete se těšit i na pestrou nabídku relaxačních procedur. Součástí pobytu je: 2x aromatická masáž éterickými oleji celého těla, 2x slatinný zábal a 2x speciální zdravotní tibetská masáž se stlačováním akupresurních bodů. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento prodloužený víkend plný relaxace a odpočinku.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních K Prodlouženému víkendu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc - 3 200 Kč, 2) Balíček Beauty - zábal z mořských řas pro dámu, masáž plosek nohou pro pána - 1 799 Kč, 3) Balíček pro dámu - manikúra a pedikúra - 1 199 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - klasická masáž zádové sestavy pro pána a manikúra, ošetření a masáž rukou pro dámu - 1 699 Kč, 5) Balíček Luxus - čokoládová masážní kůra pro dámu a uvolňující masáž éterickým olejem pro pána - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně Prodlouženého víkendu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita prodlouženého víkendu v lázních
Mariánské Lázně - Západní Čechy (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Prodloužený víkend v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 200 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Prodloužený víkend v Mariánských Lázních


Cena víkendového pobytu:
13 799,- Kč (508 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Zámecký víkend s gurmánským zážitkem na Vysočině, Vinný víkend De Luxe na jižní Moravě, Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Prodloužený víkend v Mariánských Lázních, cena 13 799,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 79,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 159,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 399 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3200,- Kč)
2. Balíček Beauty (1799,- Kč)
3. Balíček pro dámu (1199,- Kč)
4. Balíček Relax Speciál (1649,- Kč)
5. Balíček Luxus (2599,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Za vínem přímo do vinařství | 10.5.2015

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.3.2015

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Zážitkové Jizerky | 2.12.2014

Za dokonale luxusní relaxací jedině do Jizerských hor.

Vyzkoušejte novinku v Krkonoších | 19.9.2014

Nový Aktivní víkend v Krkonoších přináší porci adrenalinu.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 17.5.2014

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

2014 | 4.1.2014

Děkujeme Vám za důvěru v roce minulém a přejeme úspěšný rok 2014!

Vyrobte si vlastní čokoládu | 12.12.2013

Stylové ubytování, lahodnou stravu a wellness program doplníme o možnost výroby sladké pochoutky během Zážitkového víkendu

Zážitek v 6* hotelu | 17.9.2013

Pokud chcete zažít něco jedinečného tak právě pro Vás je zde novinka Luxusní noc v 6* hotelu

Nový Víkendový pobyt snů v Českém Krumlově | 9.7.2013

Poznejte krásy Českého Krumlova díky novému pobytu v samém centru města.

Wellness víkend v Krkonoších | 11.3.2013

Vyzkoušejte nový pobytový balíček Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně.

Poděkování | 3.1.2013

Děkujeme za zájem o naše služby a přejeme Vám úspěšný rok 2013!

Vánoce| 3.12.2012

Využijte naší pestrou nabídku víkendových pobytů k vánocům a darujte pod stromeček maximálně vydařený víkend!

Noc na 5* zámku| 4.10.2012

Vypravte se do luxusního 5* zámeckého hotelu prožít exkluzivní Romantickou noc na zámku díky novému poobytovému balíčku.

Wellness pobyt v Tatrách | 26.8.2012

Pojeďte s námi navštívit Vysoké Tatry a prožít víkendové pobyty ve znamení wellnessu a relaxace. Bližší informace k vydařenému balíčku Wellness pobyt v Tatrách naleznete zde.

Mariánské Lázně| 7.5.2012

Pojeďte relaxovat plnými doušky do oblíbených Mariánských Lázní za zvýhodněnou cenu.

Valentýnské víkendy| 2.2.2012

Široká nabídka se zaměřením na romantické víkendy je garancí vydařeného Valentýna


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2015 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010