Prodloužený víkend v Mariánských Lázních

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Pokud se k oblíbené lokalitě jako jsou Mariánské Lázně přidá luxusní ubytování v centru města na 4 dny, lahodná polopenze formou studených a teplých rautových stolů, pestrý výběr relaxačních procedur a neomezený vstup do wellness, tak dostaneme vskutku vydařený pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Mariánských Lázních: tentokrát se můžete těšit na nadstandardní ubytování v centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu se postarají o vydařený prodloužený víkend. Součástí pobytu je polopenze formou studených a teplých rautových stolů.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně. A jak již bylo zmíněno, můžete se těšit i na pestrou nabídku relaxačních procedur. Součástí pobytu je: 2x aromatická masáž éterickými oleji celého těla, 2x slatinný zábal a 2x speciální zdravotní tibetská masáž se stlačováním akupresurních bodů. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento prodloužený víkend plný relaxace a odpočinku.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních K Prodlouženému víkendu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc - 3 200 Kč, 2) Balíček Beauty - zábal z mořských řas pro dámu, masáž plosek nohou pro pána - 1 799 Kč, 3) Balíček pro dámu - manikúra a pedikúra - 1 199 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - klasická masáž zádové sestavy pro pána a manikúra, ošetření a masáž rukou pro dámu - 1 699 Kč, 5) Balíček Luxus - čokoládová masážní kůra pro dámu a uvolňující masáž éterickým olejem pro pána - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně Prodlouženého víkendu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita prodlouženého víkendu v lázních
Mariánské Lázně - Západní Čechy (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Prodloužený víkend v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 200 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Prodloužený víkend v Mariánských Lázních


Cena víkendového pobytu:
15 499,- Kč (574 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Královský víkendový pobyt v Českém Krumlově, Pohádkový wellness pobyt u Náchoda, Romantický víkend de luxe na gotickém hradě.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Prodloužený víkend v Mariánských Lázních, cena 15 499,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 59,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 159,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 399 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3200,- Kč)
2. Balíček Beauty (1799,- Kč)
3. Balíček pro dámu (1199,- Kč)
4. Balíček Relax Speciál (1649,- Kč)
5. Balíček Luxus (2599,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 9.5.2016

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Na zámek se slevou | 28.2.2016

Vyzkoušejte Pohádkovou zámeckou noc na Hluboké se slevou 2000 Kč.

Vánoční dárek | 13.12.2015

Darujte víkendový pobyt a uvidíte, že dárek od Vás bude ten úplně Nej.

Pivní lázně | 5.11.2015

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Za vínem přímo do vinařství | 10.7.2015

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.3.2015

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2016 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010