Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Komfortní 4* hotel v samém centru Mariánských Lázní vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, regenerační zábaly, masáže éterickým oelejem i neomezený vstup do hotelového bazénu a wellness centra. Vydejte se tedy na vydařené tři dny do oblíbených Mariánských Lázní.

Zde je kompletní program pobytu Užijte si Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu se postarají o vydařený lázeňský pobyt. Součástí pobytu je polopenze formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně v hotelovém wellness a vychutnáte si celkové masážé éterickým olejem i regenerační zábaly. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento relaxační pobyt.

Užijte si víkendový pobyt v MariánkáchK pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu Užijte si Mariánské Lázně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc - 3 180 Kč, 2) Balíček Relaxace - bylinná beauty lázěň pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 550 Kč, 3) Balíček pro dámu - manikúra a pedikúra - 1 400 Kč, 4) Balíček Mariánky - klasická masáž zádové sestavy pro pána a reflexní masáž pro dámu - 2 000 Kč, 5) Balíček Lázeňský relax - manikura nebo pedikura pro dámu, vířivová koupel nebo masáž zádové sestavy pro pána - 1 590 Kč, 6) Balíček Luxus - kosmetické ošetření pleti pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána - 2 300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Užijte si víkendový pobyt v MariánkáchVybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Užijte si víkendový pobyt v MariánkáchLokalita pobytu v lázních
Mariánské Lázně - Západní Čechy (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapovan

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (371 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkendový pobyt v Českém ráji, Relaxační víkendový pobyt pro ženy v Náchodě, Zámecký víkendový pobyt v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 59,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 159,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 399 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3180,- Kč)
2. Balíček Relaxace (1550,- Kč)
3. Balíček pro dámu (1400,- Kč)
4. Balíček Mariánky (2000,- Kč)
5. Balíček Lázeňský relax (1590,- Kč)
5. Balíček Luxus (2300,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Jarní Špindl se slevou | 10.4.2017

Prima Wellness ve Špindlerově Mlýně nyní s cenovým zvýhodněním.

Na Hlubokou i v zimě | 28.1.2017

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

5* zámecká noc za akční cenu | 2.12.2016

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Na zámek do Prahy | 4.9.2016

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 20.7.2016

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Na zámek se slevou | 28.3.2016

Vyzkoušejte Pohádkovou zámeckou noc na Hluboké se slevou 2000 Kč.

Vánoční dárek | 13.12.2015

Darujte víkendový pobyt a uvidíte, že dárek od Vás bude ten úplně Nej.

Pivní lázně | 5.11.2015

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Za vínem přímo do vinařství | 10.7.2015

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, NET-VOR | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2017 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010