O nás - portál Víkendové pobyty snů.cz

Již více než 10 let přinášíme našim klientům ty nejkrásnější místa na originální víkendové pobyty. Bohatá nabídka víkendů pro dva Vás zavede do všech koutů naší vlasti a společně se zajímavým doplňkovým programem Vám připraví nezapomenutelný zážitek.

Pestrý výběr nabízíme i v typu ubytování a programu pobytu, aby si každý mohl zvolit přesně to, po čem touží. Můžete vybírat jak mezi luxusními hotely či wellness centry, tak mezi menšími a klidnějšími hotýlky či penziony na samotě v přírodě. Nábídneme Vám balíčky se zaměřením na wellness, relaxaci či romantiku, ale i aktivní víkendy, pobyty za poznáním či zážitkové víkendy.

Víkendové pobytyCeny u našich balíčků jsou vždy finální za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně kompletního programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty jako cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Víkendový pobyt je vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému víkendovému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytu i na obdarované a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách. Co se týče termínu pobytů, tak poskytujeme buďto variantu s přímou volbou termínu nebo poukaz bez stanoveného data pobytu s platností 6 měsíců.

Víkendové pobytyPobytový balíček jsme Vám schopni fyzicky doručit i do 24 hodin, případně emailem do 10 minut od objednávky. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i krajskými organizacemi a umístili jsme se na třetím místě v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji. Portál patří do skupiny, která združuje 20 prověřených onlince prodejců pobytů na našem trhu. Proč volit naše víkendové pobyty se dozvíte i v sekci Proč pobyt od nás.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytům nebo ke způsobu objednávky, neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na víkendové pobyty snů!

Váš tým Víkendové pobyty snů.cz

Podívejte se na fotografie od našich spokojených klientů přímo z víkendových pobytů.

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

víkendové pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

Aktuálně

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Za vínem přímo do vinařství | 18.7.2018

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.3.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Vánoční dárek | 1.12.2017

Darujte víkendový pobyt a uvidíte, že dárek od vás bude ten úplně Nej.

Letní Špindl se slevou | 20.7.2017

Prima Wellness ve Špindlerově Mlýně nyní s cenovým zvýhodněním.

Na Hlubokou i v zimě | 28.2.2017

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 4.9.2016

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 20.7.2016

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Na zámek se slevou | 28.3.2016

Vyzkoušejte Pohádkovou zámeckou noc na Hluboké se slevou 2000 Kč.

Pivní lázně | 1.2.2016

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2018 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010